Wpis z mikrobloga

@StevenWilson: rafonix pojechal na urzednicza, niby w 5 typa, niby w 30, zalezy który rabin ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wlecieli tucznikowi na chate, jakies kopy po drzwiach + ktos dostal buta niby, w tymc zasie strwam lecial

teraz lordoza z okazji wakacji zwołał swoją armie i atakuje reddit (tam niby udziela się jakiś gość z supportu yt) błagając o unbana, jak widać średnio im to wychodzi (tak
@bartlej: dzięki, teraz te randomowe shoty z youtube które mi się wyświetlają nabierają sensu. Widziałem że napisał coś w stylu 'elo #!$%@? wam w dupe' do youtube jako odpowiedź na ich odpowiedź odnośnie odwołania się od bana. Teraz mówisz że szturmuje reddit błagając o unbana? XD Bez kitu, 11 lat i z 10 iq biorących udział w akcji
@StevenWilson: Rafonix przyjechał na Meline, nic właściwie się nie stało oprócz kopania drzwi. Magical widział 30 oponentów w maskach i ze sprzętem, Rafonix twierdzi, że było ich 5. Rafonix powołał grupę do niszczenia Magicala, kazał im pisać na Reddicie, bo tam podobno słyszał o jakimś gościu z Jutuba. 11 latki i Wykopowi szpiedzy przystąpili do dzieła i pisali łamaną angielszczyzną. Nikt nie wie, kto bardziej Rafona pogrąża - jego ułomne dzieci
@StevenWilson: w niektórych zeznaniach pada liczba 15 i 20. Więc #!$%@? wie, sam jestem zdania, że z 10, bo Rafonix mówił potem, że jak miał sam jechać, jak u Magicala z 10 osób było. Na bank nie było ich 5. No ale mniejsza. No i nie wiadomo, kto wezwał policję - sąsiedzi, Daniel, czy może czatowali już pod blokiem.