Wpis z mikrobloga

Z uwagi na to, że na ten weekend wypadała całkiem dobra pogoda to na pewno mireczki z niej pokorzystały i niezbyt miały czas na granie w szachy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z racji tego przedłużam rundę drugą do poniedziałku 9.07. Zauważyłem, że im dalej w turniej to tym sprawniej to wszystko przebiega, więc pewnie ten stracony dzień jakoś nadrobimy.

Wołam tych z drzewka #1, którzy nie zagrali swojej partii z rundy drugiej: @mentorious @SovereignJulien @hiruhep123 @FarmazonowyMsciciel @kryszaldo @martwa_religia @Cizior @Ogleiv @MlodyPoeta @tito17 @Xengrin @Avlu @grzesio1912 @przewaga @tomek7912 @hctkko @shaunblack @hihi_jery @Kodzirasso @Sarpens @Marpop @marcin110987 @sudokor @Taiffun @SpPin @arcybiszkopt

Jeśli ktoś pisał, że próbował się skontaktować z rywalem, ale ten się nie odzywa to po prostu proszę postępować zgodnie ze wskazówkami czyli:

Pytanko - co w przypadku, gdy przeciwnik nie odpisuje na pw w kwestii umówienia się na partię? Tzn jak mam udowodnić, że tak faktycznie jest.


zgłaszasz tutaj wynik na swoją korzyść jednocześnie oznaczając rywala, jeśli nie odpowie to wynik uznaję za słuszny. Jednak dopiero od 10.07 od rana zgłaszamy takie rzeczy, bo na rozegranie partii jest czas do 9.07.2018 godziny 23.59

#wykopowyturniejszachowy
  • 39
@Burstaine @chilling @ketjow @pchomrower @neoleszcz @ratiel @Statler @Priya @hacerking @mdomach @mario_orcus @Fuv @jumperkaa @wypoke @10paszonow @Retoryk @ale-fruwa-kosmonauta @kuite22 @bthzz @stellan @merqn @krabojad @knopers1209 @Bulbet @fjord @Dziango @HeyItsMe @Anzelm60 @Kaz1mierz @specjaltohu @niedzwiedzmis @barto125 @DerpishCat @Mufann @freebird @zielonczyk

Standardowo: nie chcesz grać, napisz PW. Tobie zajmie to 20sekund, a mi oszczędzi zachodu w ściganiu Cię i wielokrotnym wołaniu!