Wpis z mikrobloga

Zgodnie z obietnicą, wrzucam zdjęcia mojego Poloneza Caro -, którego zakupiłem w lutym. Przejechałem nim 600 w dwóch trasach, bez żadnych przygód. W domu mam jedne czarne blachy, więc do zdjęć i na zloty będzie pasować ;)
Wymienione oleje i filtry, założone koła, kolektor z późniejszej wersji musi jeszcze poczekać.
W komentarzach więcej zdjęć.
#pokazauto #fso #polonez #chwalesie #czarneblachy #pierwsze4kola

kierowcakumbajna - Zgodnie z obietnicą, wrzucam zdjęcia mojego Poloneza Caro -, które...

źródło: comment_Mr1vxbRXaIYOeCYXzpXqpMC1ec0G0Fhx.jpg

Pobierz
  • 106
Silnik można wywalić i wstawić coś innego - 6 garów bmw, 1,9tdi, 1,8T z audi, cokolwiek... Koszt i tak będzie niższy niż kupno 10 letniej pordzewiałej plastikowej toyoty. Zresztą w taki samochód to aż miło wkładać kasę
@kierowcakumbajna za darmo nie chciałbym tego przeżyć z tym samochodem. Miałem 3 polonez i jedyne co dobrego miały to zderzak. To nie jakaś #!$%@? imitacja jak teraz zderzaków. W polonezie przyje aleś porządnie i jechales dalej. Poza tym silnik w porównaniu z ciężarem oraz zawieszeniem na resorach to jakaś masakra inżyniera. Nie ma się czym chwalić. Technicznie to sprzęt gorszy niż takie amerykańskie z lat trzydziestych
@dach: w 1993 roku polonez przeszedł niewielką modernizację, rozstaw kół zwiększono o 59mm co poprawiło stateczność auta i kierowanie, dlatego jest podział na szeroki most (od 1993) i wąski (starsze). Mowa o tylnym moście, przenoszącym moment obrotowy na koła.