Wpis z mikrobloga

Zgodnie z obietnicą, wrzucam zdjęcia mojego Poloneza Caro -, którego zakupiłem w lutym. Przejechałem nim 600 w dwóch trasach, bez żadnych przygód. W domu mam jedne czarne blachy, więc do zdjęć i na zloty będzie pasować ;)
Wymienione oleje i filtry, założone koła, kolektor z późniejszej wersji musi jeszcze poczekać.
W komentarzach więcej zdjęć.
#pokazauto #fso #polonez #chwalesie #czarneblachy #pierwsze4kola

kierowcakumbajna - Zgodnie z obietnicą, wrzucam zdjęcia mojego Poloneza Caro -, które...

źródło: comment_Mr1vxbRXaIYOeCYXzpXqpMC1ec0G0Fhx.jpg

Pobierz
  • 106
@Ciasto_hirol: raczej zostanę przy serii. Jeśli znajdę jakieś fajne koła z epoki to pomyślę nad dystansami, na razie siedzi tak. Z tyłu wysoko bo nic nie woził i haka nie miał.
@Ocbebot: serducho bez rewelacji, czeka na jakieś porządne czyszczenie ;)
@dupasmoka: nie liczyłem dokładnie bo go tak nie "pałuję", ale każdy kto jeździł mówi że dobrze się zbiera - po prostu gaźnik jest dobrze wyregulowany, pali od strzała,
kierowcakumbajna - @Ciastohirol: raczej zostanę przy serii. Jeśli znajdę jakieś fajne...

źródło: comment_4xeYGGu0Cfs6J8gCQ9WAU4j88YJLFQcK.jpg

Pobierz
Piękne auto! pamiętam ten dylemat już z końca lat 90-tych jeździć polonezem czy fiatem uno. Fiat uno wygrał więc ominęła mnie przyjemność bycia właścicielem poloneza.
@bylembordo: zajebiste auto które sam naprawisz, a jak chcesz to wstawisz do środka co chcesz tylko, kanapy z pluszu, wannę z hydromasażem... Wszystko można. Zrób to samo w #!$%@? pasacie czy innym audi albo innym cudacznym ekologicznym gównie współcześnie sprzedawanym współcześnie, gdzie masz czujnik na czujniku i żyłowane do granic możliwości kosiareczki