Wpis z mikrobloga

Tak w sumie jakoś mnie zainteresowało ostatnio jak to jest z tym real-debridem, kosztuje tylko dyszkę na miesiąc (przy zakupie na 6 miesięcy) i mam wrażenie, że wszyscy go zachwalają, czy rzeczywiście jest taki dobry? I czy z jednego konta można oglądać dwa źródła jednocześnie z jednego IP? Na przykład ja bym sobie coś oglądał u siebie w pokoju i moja mama u siebie w tym czasie.

Obecnie korzystam z Incursion i narzekać nie narzekam, wszystko co oglądam raczej znajduję (chyba, że coś starego, to różnie z tym bywa), ewentualnie pobieram z internetu, ale trochę wkurzające jest przebieranie w źródłach, by znaleźć odcinek, potem jeszcze parowanie przez stronę olpair, no nie jest to perfekcyjne, choć niby wystarcza. Wiem, że w Incursion padają źródła, więc to też może być przyczyną, że ostatnio jedyne źródła w dobrej jakości są tymi z polskich źródeł, niestety z lektorem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Z drugiej strony moja mama preferuje oglądać filmy z lektorem, domyślam się, że z real-debridem pewnie jest większa, że takie źródło znajdzie.
#kodiwpigulce #kodi
  • 9
#jac1142 używam od niedawna. Z RD wcale tak dużo źródeł niema, ale fakt chodzi ładnie, bez ścinek itp. Zassalem kilka torrentow ale nie idą one na kodi narazie nie wiem czemu. Na tą chwilę testuje dalej ale raczej przedluze na pół roku bo to żaden pieniądz a bez buforowania idzie i bez parowania
@jack1142 Incursion jest dawno nie aktualizowane, wiecej zrodel z RD znajdziesz w Fan Film (ma tez zrodla z polsim lektorem). Dla mnie RD to must have. Jak czegos mi FF nie znajdzie to wrzucam sobie torrenta i streamuje nasza wtyczka.

@plumaS jak wrzuciles torrent i sie pobral to wchodzisz w torrenty, przytrzymujesz na danym torrencie ok/enter i klikasz copy to my downloads. Wtedy w zakladce my downloads znajdziesz ten plik i mozesz