Wpis z mikrobloga

  • 136
Nie rozumiem sensu oraz fascynacji tagiem #koszuledotera. Rozumiem że moNa się ubrać w sposób dobry w koszule i wyglądać dobrze, ale połowa tych ciuchów wygląda jak z odpustu, albo zrobionych z ceraty ( patrz koszula w awokado).
To ma być jakieś wyzwanie ? Ma to tyle samo co akcja agencyjnych różowych "100 dni w aukience)". Normalny styl ubioru jest jakiś rzadki?
Więcej sensu by miało 100 dni w tej samej koszulce, albo 100 dni w tych samych gaciach. Pomijając kwestie higieniczne to by było serio jakimś już wyzwaniem. Walka z smrodem i syfem. Wojna na śmierć i życie z bakteriami
A tak to tylko #!$%@? krzyk o atencję i udawanie ( przynajmniej w kwestii Dotera, że jest się #!$%@? kimś nie to co ten plebs w bluzie, t-shirt lub longsleeve).

JESTEM KIMS KURŁA. JESTEM KIMŚ !

#bekazpodludzi #koszuledotera #gownowpis #modameska #atencyjnyniebieskipasek #szkalujo
Von_Maras - Nie rozumiem sensu oraz fascynacji tagiem #koszuledotera. Rozumiem że moN...

źródło: comment_KwVOpjyoQ15mdBijI9JowTND5CCLCEjf.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No to po co wylewasz gorzkie żale... Ja czarnolistuję z błachszych powodów. Mam niecałe 360 osób na czarno (w większości zielonych trolli rejestracja kwiecień-czerwiec) ale też ludzi którzy mnie po prostu #!$%@?ą. Jakby mnie jego koszule #!$%@?ły to tag na czarno i tyle. @d0t3r nie łam się i na koniec ubierz koszulę z fallicznym ornamentem dla beki i żeby hejterom zamknąć usta:))
  • Odpowiedz
@Von_Maras: ale to nie jest atencjusz, tylko turboatencjusz. Gościu codziennie ubiera inną koszulę i wrzuca na portal ze śmiesznymi obrazkami. Zmierzam do tego, że jak Ci przeszkadza, to czarnolisto i #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Von_Maras Twój ból dupy o nic tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że wam się w dupach pomyliło co do tego jak funkcjonuje serwis społecznościowy jakim jest vipok.ua i tylko wywołuje to mój uśmiech :)
Pozdrawiam
  • Odpowiedz
  • 3
@grrron swoją drogą jak można mieć tyle koszul. Albo to jakiś Lord Kruszwil, albo patrząc po wzorach zapaleniec sklepów typu " ubrania prosto z Niemiec/Szwajcarii/Bangladeszu"
  • Odpowiedz
@Von_Maras: nie wiadomo, ale gościu tu jest, więc wystarczy spytać. Wołam @d0t3r: skąd masztyle koszul, po co Ci one i czy założysz na koniec koszulę w #!$%@?. Dzięki za odpowiedź. Poczekajmy.
  • Odpowiedz
@Von_Maras

100 dni w tych samych gaciach.

Kiedyś tak zrobiłem, ale miałem sportowe bokserki szybkoschnące, więc codziennie je prałem i zakładałem mokre na dupę. Zero smrodu, schły w pół godzinki. Jak ktoś żyje w ciepłym i suchym klimacie to więcej niż jedna para gaci to zbytek.
  • Odpowiedz
@Von_Maras to nie jest przegląd mody tylko wyzwanie 100 dni w koszulach.
POTĘŻNY niebieski pasek jest już na 70/100 chyba a jakieś atencyjne korwy to już 10 dzniach orzerywały challange bo ktos im zdjęcie dupy wżucił.
  • Odpowiedz
@Meara jeśli nie znajdziesz koszuli w #!$%@?, to kup zwykłą gładką koszulę i zanieś do punkty haftu komputerowego żeby wyhaftowała #!$%@? na kieszonce albo na plecach
  • Odpowiedz
@Von_Maras według mnie to w ogóle koleś natrzaskał połowę zdjęć na zapas w przebieralni a teraz wrzuca codziennie. Zauważyłeś dziwne światło i podobne, monotonne tło?
Ale jak się wykopkom podoba to spoko, niech się cieszą, że ktoś ma taki achievement ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz