Wpis z mikrobloga

Byłam dzisiaj z 8 miesięcznym synem u lekarza. Młody ostatnio cały czas łapie się za klejnoty, zapytałam się lekarki czy wszystko tam jest ok, czy nie jest zaczerwienione. A ona mi na to ze trzeba KONIECZNIE zabierać mu ręce jak się zaczyna łapać, bo prowadzi to do tego, ze w przyszłości będzie się masturbował. Czas zmienić chyba lekarza skoro ta chce mu odmówić takiej przyjemności.

#rodzice #lekarz #dzieci #masturbacja
  • 13
@tulpetarde: Wypiłem Radlera 2% więc może dlatego moja celność drastycznie spada ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak serio to daj mu trochę czasu. Po za tym jak ma "pampera" na sobie to chyba ciężko jest mu wsadzić rękę do środka? (Nie wiem, bo mam córkę poniżej 2 lat i ona nie ma "narzędzia") :P
@grz: jak ma pampersa to łapie się za pampersa, ale przy każdej zmianie automatycznie kieruje rękę do siuśka. Aż śmieszne to jest, bo w kąpieli nie da umyć sobie ani rąk, bo te są zajęte, ani klejnotów, bo te są okupowane przez ręce. Rośnie mi chyba mały masturbator, tatuś będzie dumny
@tulpetarde: Mówię Ci, poczekaj parę tygodni i pewnie mu to przejdzie. U mnie też były różne akcje :P Moja lubi się kąpać, ale jak przychodzi płukanie włosów to jest darcie mor... buzi :P Nie wiadomo czemu, ale tak jest :D Każdy szkrab jest inny :D Tatuś dumny? Chyba lepiej jakby pociup... tj. skonsumował związek, niż musiał samogwałcić się :P
@tulpetarde może skonsultuj to z innym lekarzem pod kątem zapalenia pęcherza albo jakiejś infekcji. Tak wiesz profilaktycznie i dla świętego spokoju. No i miej się na baczności, żeby mu się stulejka nie zrobiła, bo jeszcze wyląduje na wypoku i dopiero będziesz miała problem ¯_(ツ)_/¯
@grz: na pewno przejdzie, poznawanie własnego ciała, itd. O to się nie martwię, najpierw ciągnął się za paluszki, za uszy, teraz siusiak i stopy, takie etapy ;) Dzieci mają swoje dziwne odpały już od pierwszych dni. Mój na przykład od samego początku gardził smoczkiem, no za Chiny Ludowe nie dalo się namówić go na smoka. Teraz to już całkiem duży chłopak i bez sensu go uczyć, ale na początku smoczek całkiem
@erln: wypok uczy i wychowuje? ;) Dobra rada, dzięki, o stulejce tu akurat nie pomyślałam ;) A myśl o zapaleniu pęcherza gdzieś tam chodziła po głowie, ale została wyperswadowana przez niebieskiego, ze przesadzam i nadgorliwa jestem. Ale może jednak warto by się przejść do kogoś bardziej kompetentnego ;)
@tulpetarde jeśli masz czas i możliwość, to zawsze lepiej sprawdzić. Może go coś piecze albo swędzi i dlatego się tak łapie? Z drugiej strony jak ma 8 miesięcy, to chwyta coraz sprawniej i może po prostu mu się podoba nowa zabawka, która na dodatek często jest pod ręką ;)