Wpis z mikrobloga

Może nie jestem ostatnimi czasy aktywny...

No dobra nie oszukujmy się, nie ma mnie tu wogóle.

Chciałem Wam jednak pokazać, że coś się u mnie dzieje.

-
Po pierwsze rysuję. Rysuję takie rzeczy jak poniżej. Proste, bo ja jestem prostym facetem. Rysowanie i fotografia są rzeczami, które są w moim życiu od zawsze. Fotografią zajmowałem się nawet zawodowo i powoli zaczynam do tego wracać tutaj w #uk tyle, że w formie bardziej artystycznej, no ale aby o tym pisać przyjdzie jeszcze pora.

-
Po drugie... nie piszę. To znaczy piszę, ale mało i powoli. To już nie te czasy kiedy pierwsze co robiłem po powrocie do domu, to siadałem i pisałem aby nie zwariować, aby przelać to co się działo i wyrzucić to z siebie. Teraz mam dużo spokojniejsze życie i nie ma potrzeby "wentyla bezpieczeństwa" jakim było pisanie.


-
Po trzecie. W sumie to... prowadzę spokojne życie, rodzinne życie, zwiedzam Wielką Brytanię, trochę podróżuję po Europie, czytam, rysuję, spędzam czas z żoną i przyjaciółmi. Ot to czego zawsze chciałem...

Gdyby ktoś chciał na bierząco śledzić co się u mnie dzieje to jest

Blog
Instagram
Twitter
Facebook
i
Vero jeśli ktoś lubi - @MrBlackNotebook

PS. Czy mówiłem już kiedyś, że od społeczności Wykopu zawsze czułem wsparcie? Wsparcie bezwarunkowe. Czy było dobrze czy źle zawsze czyłem, że mogę na was liczyć. Pomyślałem, że dobrze by było abyście o tym wiedzieli.

#postmanstories #czarnynotatnik #rysujzwykopem
Old_Postman - Może nie jestem ostatnimi czasy aktywny... 

No dobra nie oszukujmy s...

źródło: comment_PzFHbXInnZXff7WECJTCSk68iFhhMj4Q.jpg

Pobierz
  • 24
To już nie te czasy kiedy pierwsze co robiłem po powrocie do domu, to siadałem i pisałem aby nie zwariować, aby przelać to co się działo i wyrzucić to z siebie. Teraz mam dużo spokojniejsze życie i nie ma potrzeby "wentyla bezpieczeństwa" jakim było pisanie.

@Old_Postman: jak to UK zmienia ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przyznaj się, wsiąknąłeś w angielski klimat i zrobiłeś się leniwy ( ͡
@sorek: O to to... to nie tak :) Teraz nie muszę się o nic martwić. Dobrze wiesz, że jak dozcesne sprawy zejdą z głowy, to możesz się skupić na tym co naprawdę chcesz robić. Dla mnie to proste.

@Gensek: Jak otworzysz browar to się zgłoś ( )
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Old_Postman: poza za tym, co to za oglądanie moich story? Srogiego mindfucka miałem za zobaczyłem kto oglądał ( ͡° ͜ʖ ͡°), myślałem że tylko wrzucasz na IG bez śledzenia co tu się dzieje sie
@Old_Postman Twoje teksty to klasa sama w sobie i śledzę je od dawna. Nie wiedziałem jednak że rysunki i zdjęcia też są na takim poziomie (ʘʘ) Zazdroszczę umiejętności i liczę, że starczy Ci samozaparcia żeby napisać i wydać tę książkę oraz dalej realizować się artystycznie.

@Old_Postman dobrze Cię usłyszeć :) super że wszystko dobrze u Ciebie - życzę Ci żeby było tak dalej a nawet jeszcze lepiej! Rysunek super - prosty acz fantastyczny. Czekam kiedyś na fotografie i książkę. Wszystkiego dobrego kumplu, ciesz się życiem!