Wpis z mikrobloga

Już na samym początku chciałbym poinformować, że szanowny mireczek @Ragnarokk zadecydował, że zasponsoruje wybraną książkę szachową do 50zł dla zwycięzcy turnieju. Także jest o co grać! Dziękuję za zaangażowanie!

Let the games begin ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z uwagi na tak liczną ilość zgłoszeń postanowiłem stworzyć dwie drabinki. Dzięki temu nie będzie potrzeba grać aż (z moich obliczeń) 13 rund (sic!). Na końcu turnieju zwycięzcy obu drzewek zmierzą się ze sobą w meczu BO3 (do 2 wygranych partii).

Gramy double elimination, czyli jak przegrasz pierwszą partię trafiasz do drzewka przegranych itd.

Wyniki partii dodajemy pod tym wpisem!!! Wzór znajdziecie w oficjalnym komunikacie. Wpis z wynikiem musi zostać zgłoszony przez zwycięzce w partii! Przegrani, którzy będą zawołani do wpisu proszeni są o potwierdzenie wyniku plusem do komentarza z wynikiem.

Uprzedzając pytania, wszystko zostało wybrane losowo. Seedy również, więc jeśli ktoś ma partię mniej, no cóż, poszczęściło się :) Nikt nie był faworyzowany.

Przypominam, że harmonogram tutaj.
Regulamin tutaj.

Szukajcie siebie w drzewkach: numer 1 lub numer 2.

Wołam wszystkich plusujących z komentarzy, które służyły za "zapisy". Jeśli ktoś nie znalazł siebie w drzewku turniejowym proszę o bezpośrednie PW! To go wtedy dodam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli ktoś się wypisywał, a znalazł się w drzewku proszę o PW celem definitywnego wykreślenia go z drzewka.

Jeśli pojawią się jakiekolwiek wątpliwości, pytania lub uwagi co do turnieju proszę zadawać je pod tym wpisem.

Pod tym wpisem dodajemy wyłącznie wyniki! Jakiekolwiek inne komentarze będą przeze mnie po prostu usuwane!

Uczestnicy proszeni są odblokować opcję PW jeśli ktoś jeszcze tego nie zrobił.

#wykopowyturniejszachowy #szachy ##!$%@? #wykop #rozrywka #sport
  • 394