Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Joze odchodzi mój kierownik. Kumpel. Przez 8 miesięcy ciągnął po 2 etaty. Mówił że potrzebuje pomocy to firma olała sprawę.
@neski: moze czas na zmiane pracy. Po takim rocznym mlynku i zmienieniu nawet nie pracodawcy co wydzialu w ktorym pracuje zapomnialem co to jest myślec o pracy po pracy a zwlaszcza w weekend a ile zdrowia oszczedzam. Przemysl to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@neski: Tez wdrazaliśmy pewien system od ktorego w zasadzie, po jego uruchomieniu, mialo zalezec funkcjonowanie wszystkiego. Problem w tym ze bylo z 50‰ za malo ludzi, czesc rzeczy przez to robilismy po omacku, za malo czasu na symulacje a termin goonil. Nadgodziny, zycie mysleniem o pracy nawet jak sie w niej nie bylo., wieczne klotnie wzespole. Kazdy mial dosyc ja pierwszy wyskoczylem z tego gunwa i nie zaluje. Przychodze teraz do
via Android
  • 0
@Joze :) zobaczymy jak to u mnie będzie wyglądało. Ogólnie gość dobrze robił swoją robotę ale go olewali. Teraz będzie płacz i zgrzytanie zębów jak go od poniedziałku nie będzie
via Android
  • 0
@Joze dokładnie. I tego mu życzę. Od paru miesięcy kiedy dał wypowiedzenie zaczął kompletowac sprzęt pod chłodzenie wodne. W poniedziałek do pełni szczęścia przyjedzie jego monitor do firmy. Wiec prosił żebym zadzwonił jak będzie:)