Wpis z mikrobloga

Hej #katowice kolejny raz Was odwiedzam w czasie #tauronnowamuzyka. Mam już długo listę knajp, ale może polecicie coś nowego, albo coś co mi umknęło? Menu obiadowe i śniadania. Centrum i okolice Muzeum Śląskiego. Kuchnia śródziemnomorska, hinduska i ogólnie azjatycka (ale bez sushi), meksykańska, ale też pierogi i porządny fast food typu burgery. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.
Poniżej to co znam:

Len Arte - bardzo spoko
Little Hanoi - nie polecam
Złoty Osioł - ok o ile mam.ochotę na wege
El Mexicana - tak se
Hurry Curry - dobre ale porcje trochę małe
Mad Mick - spoko
Bar a boo - z Poznania
Bistro na Francuskiej - ok i budżetowo, ale w weekend zamknięte
Thali House - dobre, zwłaszcza menu lunchowe bo tanio, ale to tylko poniedziałek - piatek do 15
Backstage - mieli bardzo fajne pierogi, ale to dawno
Petit - dobre, sycące śniadania
Kafej - wciąż nie udało mi się odwiedzić
  • 17
@Oude_Geuze z tego co pamiętam to taka typowa polska kuchnia azjatycka. Nie, żeby obleśna, ale przeciętnactwo. Lokal to taka tania elegancja ze sztuszcznym nadęciem. Podobnie da się zjeść w taniej chińszczyźnie za pół ceny. Tak przynajmniej zapamiętałem.
@dondon:
Śniadania w Upojonych na sw Jana.
Najwybitniejsza kawa w Coccole di Cafe na Warszawskiej.
Kurtosz na Staromiejskiej.
Bajgle u 3 sióstr na Stanisława.
Masala house na Mickiewicza
Doskonałe wódki z całego świata (serwowane np. z kawiorem) w Longwayu na Gliwickiej
@dondon: Kiedy byłeś w Little Hanoi? Ja byłem jakoś 1,5 roku temu i jedzenie było bardzo nijakie oraz niesmaczne. Parę tygodni temu dałem mu drugą szansę i muszę powiedzieć, że to jedna z najlepszych restauracji w Kato.

Naprzeciwko Little Hanoi masz Tatianę, najlepsze steki w Katowicach, ale mam wrażenie, że cokolwiek by się tam nie zamówiło, to będzie to bardzo dobre. Nie można źle trafić.

Jeśli szukasz pubu z jedzeniem -