Wpis z mikrobloga

  • 4
@GlobalEliteShop może tylko ja tak mam że jak ktoś jawi mi się jako gówniany człowiek to nie mogę mu kibicować jako graczowi. Nie tylko w csie. Dla mnie Janusz to taki sam przypadek jak L. Suarez, wiem że jest dobry ale będę mu życzyć jak najgorzej.
  • Odpowiedz
@wyporkiewicz: mouz moj byly ulubiony zespol zlozony z kozackich graczy, niektorzy jeszcze z 1.6, ktorym widac ze zalezy, #!$%@? fpla i w csa 24/7
a doszedl tam uwielbiany przez 15 latkow gracz gta v role play, z najwiekszym ego w historii wszechswiata, ktory nie gra fpla, bo uwaza, ze ktos moze podpatrzec jego 'niestandardowe zagrywki' z 2014 roku i ktory od poltora roku nie zagral dobrego turnieju
feelsbadman
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wyporkiewicz: ja staram się rozgraniczać to jacy sa w życiu a jacy w sporcie/esporcie. Jeżeli czerpie radość z oglądania ich gry to super, w życiu i tak kolegami nie będziemy to bez znaczenia dla mnie jacy są.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lepir: pamiętam jak ChrisJ raczkował na profesjonalnej scenie w 1.6 w takim LowLandLions, a teraz topowa drużyna ()
A do Snaxa mam podejście takie, że jako gracz spoko, ale za słynną akcję z sonamed'em ma u mnie łatkę cwaniaka i toxica.
  • Odpowiedz
@itsokaytobegay: ta, a pplka z pago to sobie pogrywa XD typ jest jedynym graczem z topki, ktory nie gra fpla, s1mple czy niko graja i sa top 2 graczami na swiecie i jakos nie nabieraja zlych nawykow
  • Odpowiedz