Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki z tagów #strzelectwo #bron

Jakiś czas temu smuteczek zagościł w moim serduszku. Decyzję mam z połowy maja. Promeski leżą blisko miesiąc w szufladzie, a ja wciąż nie wiem co kupić (,)

Miał być Shadow 2, ale miałem dużo nieplanowanych wydatków, a budżet nie jest z gumy. Kasa rozpierzchła się na inne inwestycje. Aktualna cena oscyluje wokół 4450 zł. Trochę polecieli po bandzie w CZ - oczywiście sklepy nawet jak miały na stanie egzemplarze kupione taniej to i tak podniosły cenę według zaleceń dystrybutora. Nic tam. Szukam jakiejś alternatywy, bo chcę kupić pierwszą broń teraz. Wiadomo, że zakup broni to dopiero początek wydatków, a jak kupię teraz Sh2 to nie zostanie za dużo na szpej i ammo. Cierpliwością wykazywałem się na poszczególnych etapach uzyskiwania pozwolenia i już mi jej brakuje (licencja <3 PZSS).

Może zaproponujecie jakieś inne tańsze pistolety, preferowane te ciężkie na metalowym szkielecie, ale od biedy sensowny polimer też ujdzie. Idealne byłyby te nie wymagające nie wiadomo jakiego wkładu finansowego w tuning (od razu chciałbym sensowny spust i przyrządy)? Pistolet ma być uniwersalny. Wszędzie piszą, żeby na pierwszą broń kupić to co się nam podoba. Problemem jest to, że podobają mi się jeszcze droższe zabawki od Shadow 2 i zazwyczaj mają 1911 w nazwie i przy tym są zasilane big fat .45acp. Miałem okazję porównać Sh1 i Sh2 na strzelnicy i po wynikach czuć różnicę na korzyść tej drugiej. Nie wiem czy zdecydowałbym się na wydanie 3200 zł na Sh1 wiedząc, że musiałbym dodatkowo wydać jeszcze kasę na ulepszenia.
  • 9
  • Odpowiedz
@PikPak: Widziałem, że Witek ma do sprzedania jakiegoś TOZa (K) :P Nie moja bajka chyba.

@ppqa: Spust ok. Trytowe przyrządy ok. W sumie spełnia wymogi :P

@MercedesBenizPolska: Już nie mają. Pisałem i aktualnie 4390 zł ;< Czapla 4450 zł. Czekam na odpowiedź Advance Arms. Nie chcę nie wiadomo jak daleko jechać po broń. Szkoda czasu i paliwa.
  • Odpowiedz