Wpis z mikrobloga

@jan7796: takie gumy występują w różnych kolorach, w których dany kolor oznacza nie długość, ale elastyczność. Są wersje bardziej elastyczne i tu potrzeba mało siły, żeby tą gumę rozciągnąć, a są takie, gdzie trzeba bardzo dużo siły dla takiego samego efektu.
@jan7796: Każdy kolor taśmy odpowiada jednemu poziomowi oporu: zielony:15kg, żółty: 25kg, pomarańczowy: 35kg, czerwony: 45kg, czarny: 60kg - ze strony decathlonu. Wpisz sobie "taśma treningowa" i poczytaj :)
@ryhu: juz kupilem na allegro, dzis jest za goraco aby ruszac sie do decathlonu. tak jak @pheroni: napisal chyba nie ma standaryzacji kolorow bo kupilem czerwona (najmniejszy opór) a najszersza jaka była to zielona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jan7796 Haha ja też w tym tygodniu kupiłem taką gumkę do ćwiczeń po obejrzeniu filmiku z którego pochodzi screen xD Ta z najmniejszym oporem jest idealna.
@jan7796 Nie wiem, ale sprawdzę jak wrócę z pracy. Tą fioletową jestem w stanie zrobić 10-15 powtórzeń, a typ z filmu coś gadał żeby robić około 30 powtórzeń, to z tą mocniejszą gumą mogę mieć problem.