Wpis z mikrobloga

  • 1
@erln mamy bardzo ciekawy fotelik mocowany na pasy i na pasy do nóg tylnich przednich foteli. Polecili nam kolesie z fotelik.info i uważam, że to genialna sprawa. Jutro mogę nazwę podać bo mi do wozu nie chce się już iść ;)
  • Odpowiedz
@erln: Mam Maxi Cosi Tobi, ale przechodził wymianę pasa na gwarancji, bo się luzował - inni podobno mają z nim ten sam problem. Po wymianie jest dobrze, ale przy 15 kg i 3,5 już mi się dziecko ledwo mieści :/

Teraz będę chyba brał taki:
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Funky666 dzięki serdeczne! Zaraz sobie zrobię porównanie. Właśnie widze, że z tymi pasami w MaxiCosi to dość powszechny problem :(
  • Odpowiedz
@erln: mam dwa maxiCosi i w obu trudno odblokować pasy. Oprócz tego bardzo sobie chwalę - łatwo poprawnie zamontować w aucie i zdejmowana tapicerka bardzo się przydaje.
  • Odpowiedz
@erln: cześć! Fotelików do jazdy tyłem nie chcecie, nie możecie? Myśleliście nad takimi? Przyznam, że kolejny fotelik, trzeci mamy już do jazdy przodem, ale tylko z uwagi na brak miejsca w samochodzie i chęć wykorzystania środkowego miejsca dla jakiegoś chudego pasażera. Z dwoma do jazdy tyłem byłoby to niewykonalne.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@JohnMarkII pewnie że byłby lepszy ale w tej grupie cenowej znalazłam na razie tylko jeden który nie potrzebuje bazy (joie bodajże), a ponoć MaxiCosi są jednak lepsze. A Ty jakich konkretnie używasz?
  • Odpowiedz
@erln: hm... do tyłu to na pewno Axkid (model bodajże Minikid), a ten nowy do przodu to... Zastrzel mnie, ale nie przypomnę sobie... :D Dobra, znalazłem. ;) Concord Vario XT-5
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@JohnMarkII dziękuję :) właśnie też się wybieramy w najbliższym czasie do profesjonalnego sklepu (w sensie z samymi fotelikami), może nam coś doradza ciekawego :)
  • Odpowiedz