Wpis z mikrobloga

Zaraz ktoś mi powie, że ogolnie generalizuje i że to nieprawda ale chcę umieścić ostrzeżenie. Mirki wiem, że w wiekszosci jesteście przegrywami i chwytacie byle co się rusza albo nie potrafi szybko #!$%@? ale ostrzegam, omijajcie laski z problemami psychicznymi i a szczególnie te w depresji kiedy w głowie plączą się przeróżne uczucia. Wiem, że wielu z Was sobie myśli, pomogę jej, zrobie dla niej wiele, bede sie starał, pokaze jej swiat na nowo i na pewno z czasem to zaowocuje, laska to doceni wszyscy beda zyli dlugo i szczesliwie. Otóż nie i jest całkiem odwrotnie. Bedziesz tylko miec takie wrazenie ze cos Was łączy do momentu az ta chora pijawa zbierze troche sie do kupy, podbuduje i ułoży piórka po czym #!$%@? gdzie pieprz rośnie a z Toba zerwie kontakt a nawet oszkaluje, wstydzac sie ze jest ktos w ogole kto pamieta w jakim opłakanym była stanie. Tak to działa, zero wdziecznosci i jeszcze bedzie chciała Cie zniszczyć jak wstydliwy pamietnik ktory nie powinien ujrzeć światła dziennego. Omijajcie, jak czujecie ze laska ciagle zamula i ma ze wszystkim problemy, jest apatyczna i przygnebiona to niech sie leczy tam gdzie trzeba i dopiero do ludzi. pozdro z fartem. #logikaniebieskichpaskow
  • 6
@jan7796 coś w tym jest, wiem po sobie (hehe). Niekoniecznie zawsze tak jest, że spieprzy ta druga osoba, nie nie. Ale trzeba zachować ostrożność, bo ta osoba, która jest chora psychicznie jakkolwiek ma w sobie duuzo emocji, które w tym czasie po prostu są zgubne i czasem złudne
prawda


@kiszczak: cztery razy juz tak mialem teraz sie znalazla piąta, tym razem juz na ostro jej mowie zeby #!$%@?ła a ta co? przeprasza ze była dla mnie niemiła ale to nieświadomie, nie miała tego na myśli, sratatata, mija 10min i mi znowu wchodzi na łeb. Teraz jasno i klarownie to widze, kiedys bylem wiekszym frajerem to sie dawałem robić w balona. I tu juz bez żadnych pretensji personalnych do nikogo
przeprasza ze była dla mnie niemiła ale to nieświadomie, nie miała tego na myśli, sratatata, mija 10min i mi znowu wchodzi na łeb.


@jan7796: To nie depresja a border( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak czy siak- omijać #!$%@?ęte laski. Niby nie powinienem sie wypowiadać, bo każdy swój związek #!$%@?ę, ale też dam radę. Obserwuj jak dziewczyna zachowuje się w stosunku do osób postronnych, bo wtedy pokazuje nieświadomie swoje
@kiszczak: border to chyba jak są gwałtowne zmiany nastrojów (nie wiem specjalista nie jestem) a ta laska teraz to ma nastrój stabilny #!$%@? z tendencja do pogarszania i za wszelka cene nie chce abym zrywał z nia kontakt. kij juz w te jej relacje z innymi, widze ze ja sam nie mam z kontaktu z nią zadnej przyjemnosci wiec zamykam temat krotka pilka to mnie chciala jeszcze ruchaniem zatrzymac! juz to