Wpis z mikrobloga

@ncpnc: no wiem że jest słabawa (byłem mocno zainteresowany kupnem jakiś czas temu) ale to nie jest duży minus przy takiej zabawce, to nie jest hothatch. Tyle że to nie jest też jakiś totalnie nudny passat który i tak będzie nijaki oraz nie wzbudza żadnych emocji, wygląd tu ma znaczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ncpnc nie no, bez przesady. Mam ponad 400 i zdaje mi się, że to optymalna moc do auta tego typu. Chociaż oczywiście nie potrzebujemy w życiu ludzi mówiących, że ta turbosprężarka jest za duża ;)
@kto_ma_potrzymac_dwie_dychy: hejtujo glownie mistrzowie prostej i wlasciciele hothatchy :)
Fabrycznie jest tutaj 2-litrowy, 200-konny, wolnossący 4-cylindrowy boxer od subaru. Jako użytkownik auta od 3 lat potwierdzam, że to co w tym aucie najważniejsze to idealny balans. 200 koni starczy w zupełności do zabawy, na KJSy, na tor, czy na codzień. Wszystko jest tak dobrane i wyliczone by można była balansować nieustannie na granicy przyczepności. Bardzo niski środek ciężkości, tylny napęd, rozkład
Pobierz ncpnc - @ktomapotrzymacdwiedychy: hejtujo glownie mistrzowie prostej i wlasciciele ho...
źródło: comment_HHBu4lif5NRmHTc4DbeDl0hFCEyj72fv.jpg