Wpis z mikrobloga

Serio ktoś dalej uważa że brazylijski Ronaldo był lepszy od Cristiano Ronaldo? Żeby tak myśleć to trzeba by przez ostatnich 5 lat być w śpiączce
#mecz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marian-stefan: ja tak mysle. Zobacz sobie na jakikolwiek mecz z idzialem Ronaldo. Lapia, szarpia, podcinaja a ten przepycha, ustaje i jeszcze piekne bramy wali. Teraz pilka to aie tak delikatna zrobila ze az boje sie pomyslec coIL Fenomeno by zrobil
  • Odpowiedz
@marian-stefan: El Fenomeno to król dryblingu i wykańczania akcji jeden z najlepszych napastników wszech czasów, przyrównywanie go do Cristiano nie ma najmniejszego sensu, to 2 różnych piłkarzy, obu świetnych. W moim odczuciu brazylijski Ronaldo był lepszy, ale to moje subiektywne odczucie.
  • Odpowiedz
@marian-stefan: tak naprawdę to cieżko ich dwóch porównać bo to zupełnie inne typy piłkarzy. Stary Ronaldo był typową dziewiątką, jak dopadł piłkę w polu karnym to był przedzikiem nie do zatrzymania i w tym elemencie obecny Ronaldo jest odrobinę gorszy. Cristiano jest znacznie bardziej wszechstronny, lepszy technicznie.
  • Odpowiedz
@marian-stefan: Ogółem Messi i Ronaldo odjechali o klasę gwiazdom sprzed 10-15 lat. Kiedyś gruby Ronaldo czy Raul byli megagwiazdami, strzelając po 25 bramek w ciągu sezonu w lidze. Potem wpadli ci dwaj panowie, ładując w swoich najlepszych sezonach dwa razy tyle. Kosmos.
  • Odpowiedz
@diwmaron: gdyby nie kontuzja, gdyby nie kontuzja... jakoś k---a najdluzsza przerwa w grze Ronaldo ile wynosiła? Pół roku? Kopia go bardziej niż 15 lat temu, a jednak chłop cały czas ma formę jak dzik. Skąd? Pewnie te wszystkie czynności jakimi się poddaje po meczach, setki godzin z fizjoterapeutami, trenerami, lekarzami i innymi chujami nic nie wnoszą. Profesjonalizm Vs ‚profesjonalizm’
  • Odpowiedz
@marian-stefan: wiadomo ze wspomina sie lepiej dawne czasy. Wszystko idzie do przodu, czasem obejrze starszy mecz lata np. 80-90 i jestem w szoku jak wolno oni grali. Teraz z----------a po boisku jak strusie , technika tez o wiele lepsza nie traca prawie piłki.
  • Odpowiedz