Wpis z mikrobloga

Gibsonowi nowy trailer Cyberpunka chyba nie przypadł do gustu. W sumie to też mam mieszane uczucia. Z jednej strony niezły wjazd na konfe MS będący jednocześnie jej kulminacyjnym momentem, a potem mały zjazd. Cały trailer mocno letni, zwłaszcza mając w pamięci niesamowicie klimatyczne zwiastuny trzeciego Wieśka - czy nawet pierwszy zwiastun Cyberpunka. Trochę to wyszło za bardzo generycznie, bez charakteru; momentami zwiastun wyglądał jak mod do GTA. Poza tym sam art-style jak na mój gust za bardzo uwspółcześniony i jednocześnie strasznie zachowawczy, średnio korespondujący ze stylem oryginalnego CP2020; brakuje w tym wszystkim polotu, jakichś odważnych decyzji artystycznych, szczypty szaleństwa, tej specyficznej retro-futurystycznej estetyki w której był utrzymany pierwowzór. Niby wszystko wygląda naprawdę dobrze i ciężko jest się przyczepić do jakichś konkretnych elementów ukazanych na zwiastunie to jednak nie wzbudził on we mnie przesadnej ekscytacji. Mimo to liczę, że końcowy produkt dostarczy i okaże się czymś kapitalnym i wyjątkowym.

#e3 #e32018 #gry #konsole #grypc #cyberpunk2077 #cdprojektred
  • 11