Wpis z mikrobloga

Łooł, ciężki i długi rajd za nami :) Dużo się działo, były kapcie, odkręcony przewód hamulcowy, ułamany drążek, ale na koniec - drugie miejsce w etapie i naprawdę fajne tempo. Wkrótce kolejny rajd, a jaki - dam Wam znać najszybciej. :)

Więcej:
https://www.wykop.pl/link/4357357/debiut-kajetanowicza-w-wrc-drugie-miejsce-w-finalowym-etapie-sardynii/

#rajdy #rajdy24
Pobierz gabrally - Łooł, ciężki i długi rajd za nami :) Dużo się działo, były kapcie, odkręco...
źródło: comment_dd2FtnYuVMqIohEQXGutTYW47Vyiw7dm.jpg
  • 8
@p10trek: Veiby walczył o wyższą pozycję z Ciaminem, Lefebvre wrócił i próbował udowodnić na co go stać, Andolfi bronił się przed Pieniążkiem. Komfortową sytuację miał w zasadzie w czubie tylko Kopecky. Według mnie jednak każdy z nich cisnął, bo miał o co :)
@gabrally: ok, być może - szczerze mówiąc nie śledziłem aż tak mocno czasów. Widziałem wypowiedź Kajto po mecie to mnie trochę tak tknęło. Oby następny rajd bez większych przygód i żeby mógł pokazać potencjał!
Ale tytuł na wykopalisku max clickbaitowy - drugie miejsce!!!11one
@Hubertosik: Ty wiesz o co chodzi, ale może ktoś potem doczyta.

Dla wielu skrót „WRC” to skrót określający aktualne samochody najwyższej kategorii. A skrót WRC to w pierwszej linii... World Rally Championship.

FIA (federacja) w mojej opinii popełniła błąd kilkanaście lat temu, nazywając samochody najwyższej klasy dopiskiem „WRC” (później rozwijanym jako World Rally Car), np. Ford Fiesta WRC. Wcześniej samochody najwyższej klasy były określane inaczej, np. jako „klasa A” (lata 90,
@gabrally zawsze śmieszyly mnie głosy typu kajto do WRC. Teraz widać jaka przepaść dzieli Europe od reszty świata. Oczywiście nie ma się czego spodziewać po pierwszym rajdzie. Pech również odegrał tutaj swoją rolę. Ale wrc2 to jedyna kategoria w której po roku/dwóch Kajto może coś ugrać. Chociaż sądząc po ciągłych nowych talentach nie będzie raczej na to szans (Kalle)