Wpis z mikrobloga

  • 77
bądź @Menypeny, ktoś zwraca ci uwagę, żebyś dodał tagi do zdjęć gołych bab, odpisz mu "won geju" i wrzuć go na czarno, na koniec wyślij mu na pw inne zdjęć gołych bab z podpisem "żeby się porzygał"
dafuq


#gownowpisxnadtag #wtf #c---------------a #logikarozowychpaskow #gniewstulejarzy #n-----------------e
4gN4x - bądź @Menypeny, ktoś zwraca ci uwagę, żebyś dodał tagi do zdjęć gołych bab, o...

źródło: comment_juMQ5C7160SxonZA89P9hi5rpMjxfL7g.jpg

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Menypeny: ? xD
Jakoś nie rozumiem tego Capsa, nic nie wnosi, nic nie zaznacza. Inni jakoś nie mają problemu, żeby poza swoim tagiem dodawać tagi podobne. Nie rób z siebie księżniczki albo nie dziw się, że w-----a to innych
Nawet @Pustulka od #pustulkowelaptopy dodaje jakieś inne tagi oprócz swojego autorskiego, a umówmy się, tamtejszy content jest odrobinę bardziej wartościowy xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Menypeny jaki pociąg seksualny do zwierząt XD czy ja tam gdzieś napisałem, że odczuwam coś takiego do tej antropomorficznej postaci? i nie próbuj zrobić z siebie ofiary teraz, bo nie jesteś
  • Odpowiedz
@Menypeny: Nic Ci nie podeślę, bo nie ma czegoś takiego. Zresztą gdzie napisałem, że jest, hm? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Uspokój się i przeczytaj to, co napisałem jeszcze raz, bo w tej kłótni nie stoję po niczyjej stronie (brzydzę się furry i stulejarskimi postami na mirko, więc takie 50/50 xD) albo
  • Odpowiedz
@Lameme: dobrze to przeczytaj to co napisze na spokojnie:

nie ma tagowej etykiety, wiec nie mam pojecia, ze jakas grupa osob ustalila, ze skoro wrzucam wyszczegolniony kontent pod nowym tagiem to mam dodawac jakies inne tez tagi? Dalam +18.

Ale to tez nie powod, zeby kolega z postu atakowal mnie po chamsku epitetami, ze nie dodalam tagu #lesbijki, wkurzyl mnie to zaczelam sie z niego nabijac, a
  • Odpowiedz
@Menypeny: No i to mi się podoba, bo już zaczęłaś mnie atakować jakbym to ja był autorem tego postu xD
To przecież nawet logiczne, że dodając tagi, które pokrywają się z Twoim tagiem robisz dwie rzeczy:
- odsiewasz osoby, które nie lubią tego typu rzeczy i wiadomym jest, że raczej od nich nie dostaniesz żadnych przyjemnych komentarzy
- docierasz do grupy osób, które może będą zainteresowane Twoimi wpisami na mirko, bo obserwują podobne tagi

Imo dodajcie siebie na czarno i pokażcie, że macie te 18+. Dobrze wiecie, że ani jedna ani druga strona nie odpuści, bo jesteście dla siebie tylko anonami w internecie, a taką kłótnią najlepiej można podreperować swoje
  • Odpowiedz