Wpis z mikrobloga

Czy wiecie czym może być spowodowane pulsowanie mięśni?
Siedzę sobie spokojnie przed TV, i w lewym barku od 10 minut pulsuje mi jeden mięsień.
Ostatni trening był wczoraj, więc to nie ze zmęczenia :D

#mikrokoksy
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RudySzarik
Nie ma za co, malo sie o tym mowi, ale "oralne" wchlanianie magnezu jest bardzo slabe, ja bralem zawsze przed snem ZMA i nadal mialem skurcze.
Najlepiej brac ogolnie kapiel w wodzie z chlorkiem, ale to malo wygodne i duzo idzie "towaru", a moczenie nog wystarcza, dwie-trzy lyzki chlorku na miskę i 30min ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Lubie_zupe: rozmawialem z lekarzem na temat tych kapieli w magnezie i powiedzial mi, ze to sciema. w internecie tez nie doszukalem sie legitnych zrodel na temat skutecznosci takich "terapii". sam probowalem moczyc nogi w magnezie, ale roznicy nie zauwazylem. dlatego sam do konca nie wiem o skutecznosci takich zabiegow.

od siebie za to polecam wlaczenie do diety kaszy gryczanej, pestek z dyni i kakao w kwestii magnezu. do tego dobra
  • Odpowiedz
@niemasprawy A dla mnie duzo praktyk lekarzy to sciema. Przekonalem sie o tym podczas choroby mamy, gdzie lekarze nie mowili o podstawowych czynnosciach jakie powinna zachowac, co powinna jesc etc. Dla nich to bylo proste: niech Pani je to na co Pani ma ochote. A to, ze cukier, a-----l, przetworzone produkty, tluszcze trans itd. sa mega sprzyjajacymi substancjami dla nowotworu ani slowa. Liczyl sie tylko hajs za leki z recept i
  • Odpowiedz
Takze ja wole spojrzec w niezalezne badania, niz wierzyc na slowo lekarzowi.


@Lubie_zupe: ja tez, tylko po prostu nie doszukalem sie takich badan, dlatego jakbys je znalazl albo ktos inny z wypoku mial do takich dostep to bym byl wdzieczny, bo sam jestem ciekawy jak to naprawde wyglada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz