Wpis z mikrobloga

Dość zabawna sytuacja.

@BeachYes tworzy wpis, w którym oburza ją generalizowanie ateistów jako "tych złych i hipokrytów", po czym sam dostaję w komentarzach takie 2 piękne "laurki" od przedstawicieli tejże grupy.
https://www.wykop.pl/wpis/32317221/huuur-duuur-kazdy-ateista-taki-sam-szkoda-ze-zapom/

Cytaty bezpośrednie, więc wybaczcie wulgaryzmy:

"Boli cię dupa że twoi idole to banda gwałcicieli? Irlandia już im pokazała faka teraz pora na Polskę ty śmieciu #!$%@?"

autor: @nag5hzis

"zaplacicie olbrzymie odszkodowania tym wszystkim skrzywdzonym przez was i się #!$%@? od tego nie wymigacie ty zasrany katolski apologeto. twoja religia ZDYCHA na twoich oczach zdechnij i ty razem z nią"

autor: @wpbszp

Piękny pokaz jak #ateizm (a raczej #gimboateizm) jest pełen wyższych uczuć, wspaniałej moralności i kultury, których brak zarzuca się wierzącym (bez względu na religię). To jest ten słynny "RiGCz ludzi niewierzących w bajki o cieśli i starym dziadku na chmurce"?

(Swoją drogą, ciekawa taktyka: wywalić taki "komentarz", po czym usunąć konto, by moderacja nie wlepiła perma ani nie było jak zgłosić całego profilu. Mam nadzieję, że @Moderacja @wykop zdoła i tak wyeliminować tego typu indywidua - takie moje naiwne myślenie życzeniowe ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Dlatego proszę mirabelki i mirków spod tagów #mirkomodlitwa oraz #mikromodlitwa: pomódlcie się za tego typu ludzi. Oby odnaleźli wewnętrzny spokój i przestali leczyć własne kompleksy poprzez ubliżanie innym.
Niech nie marnują cennych chwil na wylewanie żółci na wierzących i nie robią złej opinii tym kilku faktycznym ateistom, którzy zwyczajnie nie wierzą i szanują inne zdanie.

Autentycznie mi przykro, kiedy pomyślę, że ktoś musiał tak zażarcie odpisywać przypadkowej osobie w Internecie, by poczuć się lepiej...

#wiara #katolicyzm #4konserwy #chrzescijanstwo #moderacjacontent #gimboateizm #wykop
Pobierz M.....a - Dość zabawna sytuacja.

@BeachYes tworzy wpis, w którym oburza ją general...
źródło: comment_ZCk8Kh0DTIWSVogWEJ4MwPtjeV5FenzJ.jpg
  • 46
Jesteście moralnymi zerami i nie macie prawa pouczać i uczyć moralności kogokolwiek. Pies z kulawą nogą jest więcej wart od was

@hdjwba: A jednak to ja tobie współczuję i się za ciebie modlę, podczas gdy ty obrzucasz stekiem inwektyw postronne osoby, których kompletnie nie znasz, obrażając je, obrażając ich uczucia religijne i zachowując się jak moralne zero.

Postronny obserwator spojrzy i wyciągnie wnioski z tego kto z nas ma jaki poziom
Myślę, że od tego komentarza to się właśnie skończy ¯_(ツ)_/¯

Właśnie zafundować komuś bezsenną noc ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Tomek1902: Mam bardzo dobrego (i drogiego) prawnika, który z chęcią podejmie się bycia oskarżycielem posiłkowym w procesie.

Serio, nie jestem z tych ludzi, którzy porzucą sprawę "bo szkoda czasu". Mam "wolny zawód" i masę czasu by ganiać się po sądach. Z przyjemnością pójdę w asyście mecenasa na komendę
@MagnaPomerania: czym bardziej bedziesz się napinał i groził tym będa mięc większa beke bo realnie nic nie można zrobić na dobrą sprawę, daj spokoj, zgłaszaj tumanów i usuwaj im wpisy i tyle xD
I tu nie chodzi tylko wiarę, czy jej brak, ale też ostatnio często powtarzające się na wykopie dyskusje odnośnie (nie)posiadania dzieci,


@Tomek1902: o, tutaj mnie sporo osob przerazilo.. ja rozumiem, ze ktos moze nie chciec miec dzieci, ale z niekotrych postow ziala wrecz nienawisc do dzieci czy rodzicielstwa, ze to az przerazajace.

Tak po ludzku im współczuję potrzeby radzenia sobie z własnymi kompleksami w ten sposób


@MagnaPomerania: no niestety, wielu
czym bardziej bedziesz się napinał i groził tym będa mięc większa beke bo realnie nic nie można zrobić na dobrą sprawę


@pzkpfw: Ja nie grożę, ja informuję.

I uwierz mi: z doświadczenia wiem, że porządnie napisane zawiadomienie do prokuratury/policji sprawia, iż biorą się za robotę. Co więcej, po tej ciszy teraz wnioskuję, że nie groził mi śmiercią żaden "tytan hackerman" xD


A "uporczywe nękanie" może prowadzić nawet do targnięcia się na
nienawisc do dzieci czy rodzicielstwa, ze to az przerazajace.


@agaja: dokładnie, razi to mnie też po oczach, ale przyznam się szczerzę, że "druga strona barykady" smuci też.
Rodzice, który powinni świecić przykładem, korzystają z odrobiny anonimowości i wylewają wiadro pomyj, bo ktoś postanowił "potrolować" w internecie.
@Tomek1902: no ludzie sa rozni.
Przy czym ci rodzice to zwykle przedstawiaja glupawy poglad "kazdy musi miec dziecko, zrozumiesz jak bedziesz miec swoje", tamci zas sa agresywni, chamscy i pelni nienawisci. Az przykro to czytac.
Moja faworytka jest uzytkowniczka, ktora kocha psy, a rodzicow i dzieci wyzywa, zas swoja niechec uzasadniala tym, ze dzieci zajmuja czas, trzeba sie nimi opiekowac, leczyc, uwzgledniac w planach etc.
No, bo psy to same sie
Te przełączanie ze stanu do usunięcia na normalny to jakaś sztuczka? Nie można go wtedy ściągnąć?


@cptyossarian123: Nie możesz chyba zbanować osoby, która "rozpoczęła procedurę usuwania konta", ale jednocześnie ta osoba ma ileś tam dni na wycofanie tejże procedury i przywrócenie konta jak gdyby nigdy nic się nie stało.
Dlatego chyba jak pisałem ten wpis, linkowane przeze mnie multikonta miały status "w trakcie usuwania konta", a teraz już nie mają.
Tak
@MagnaPomerania: wiesz co, ja sie zastanawiam, czy czesc z tych osob faktycznie czegos takiego ze strony rodzicow jednak nie odczuwa, nawet jezeli nie uslyszalo wprost.
Znaczy ja nie twierdze, ze kazdy musi miec dziecko. Ja swoje kocham niewyobrazalnie mocno, choc goscia znam dopiero kilka miesiecy :P, ale rozumiem, ze nie kazdy musi sie w tym odnajdywac, W sumie sama nigdy tez o dzieciach nie marzylam jakos non stopi itd, po prostu
Przecież ta agresywna zielonka to reinkarnacja @bay-of-benin

On serio powinien być leczony, skoro tyle agresji wyzwala w nim to, że ktoś sobie w coś wierzy.

@Lawrence_z_Arabii: Stąd w jednym z pierwszych komentarzy nawiązałem do tego typa. To daje mu 2 dni nękania, a podobno wykładnia jest taka, że musi być 10 przypadków (czyli np. 10 wypowiedzi mających mnie obrazić/zastraszyć) w ciągu 30 dni, więc spokojnie się załapie, jeśli będzie to ciągnął.
Pobierz M.....a - > Przecież ta agresywna zielonka to reinkarnacja @bay-of-benin
 On serio po...
źródło: comment_kWvpX6qEUZ5LATKmGDRxFkoENbg76cIs.jpg
@MagnaPomerania: Wszystkie te wyzwiska zostały opublikowane z ledwie założonych kont więc (z nag5hzis sytuacja ta sama):
Opcja 1: Stworzyłeś chochoła obrażając siebie samego z multikont żeby wyszło na twoje
Opcja 2: Masz prześladowce który tworzy multi tylko po to aby cie raz obrazić, ale biorąc pod uwagę, że twój post jest przemyślany, nie wierze abyś był na tyle głupi i oceniał grupę na podstawie jakiegoś ewidentnie psychicznego kolesia, to jak za
Pobierz VciagamXanaxJakRodzynki - @MagnaPomerania: Wszystkie te wyzwiska zostały opublikowane...
źródło: comment_NOgIlyHBMM5wOrpBFUNryCuqVPFqW3Dp.jpg