Wpis z mikrobloga

Dość zabawna sytuacja.

@BeachYes tworzy wpis, w którym oburza ją generalizowanie ateistów jako "tych złych i hipokrytów", po czym sam dostaję w komentarzach takie 2 piękne "laurki" od przedstawicieli tejże grupy.
https://www.wykop.pl/wpis/32317221/huuur-duuur-kazdy-ateista-taki-sam-szkoda-ze-zapom/

Cytaty bezpośrednie, więc wybaczcie wulgaryzmy:

"Boli cię dupa że twoi idole to banda gwałcicieli? Irlandia już im pokazała faka teraz pora na Polskę ty śmieciu #!$%@?"

autor: @nag5hzis

"zaplacicie olbrzymie odszkodowania tym wszystkim skrzywdzonym przez was i się #!$%@? od tego nie wymigacie ty zasrany katolski apologeto. twoja religia ZDYCHA na twoich oczach zdechnij i ty razem z nią"

autor: @wpbszp

Piękny pokaz jak #ateizm (a raczej #gimboateizm) jest pełen wyższych uczuć, wspaniałej moralności i kultury, których brak zarzuca się wierzącym (bez względu na religię). To jest ten słynny "RiGCz ludzi niewierzących w bajki o cieśli i starym dziadku na chmurce"?

(Swoją drogą, ciekawa taktyka: wywalić taki "komentarz", po czym usunąć konto, by moderacja nie wlepiła perma ani nie było jak zgłosić całego profilu. Mam nadzieję, że @Moderacja @wykop zdoła i tak wyeliminować tego typu indywidua - takie moje naiwne myślenie życzeniowe ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Dlatego proszę mirabelki i mirków spod tagów #mirkomodlitwa oraz #mikromodlitwa: pomódlcie się za tego typu ludzi. Oby odnaleźli wewnętrzny spokój i przestali leczyć własne kompleksy poprzez ubliżanie innym.
Niech nie marnują cennych chwil na wylewanie żółci na wierzących i nie robią złej opinii tym kilku faktycznym ateistom, którzy zwyczajnie nie wierzą i szanują inne zdanie.

Autentycznie mi przykro, kiedy pomyślę, że ktoś musiał tak zażarcie odpisywać przypadkowej osobie w Internecie, by poczuć się lepiej...

#wiara #katolicyzm #4konserwy #chrzescijanstwo #moderacjacontent #gimboateizm #wykop
Pobierz M.....a - Dość zabawna sytuacja.

@BeachYes tworzy wpis, w którym oburza ją general...
źródło: comment_ZCk8Kh0DTIWSVogWEJ4MwPtjeV5FenzJ.jpg
  • 46
@MagnaPomerania: Przypomnę tylko, że to druga tego typu sytuacja w stosunku do mnie w ciągu 2 dni.
https://www.wykop.pl/wpis/32308821/droga-moderacja-wykop-czemu-wasz-jakze-utalentowan/

Ta osoba (lub "te osoby") muszą mieć poważne zaburzenia, których do żadnego lekarza nie zgłosili. Kiedyś śmiałem się ze stwierdzenie "stulejka uciska mózg", ale może coś w tym jest? ¯\_(ツ)_/¯

Ej, ale ja nie chciałam nikogo obrazić, zwyczajnie szkoda mi ludzi, którzy zawsze wszystkich wrzucają do jednego worka.

@BeachYes: W życiu nie
@BeachYes: Możesz, choć pod twoim wpisem jest już kolejny stek inwektyw wobec mojej osoby. @Moderacja ma co robić.

I znowu świeże konto, usunięte tuż po wystawieniu komentarza.

gimboateisci to zazwyczaj dzieci albo ludzie nieprzystosowani społecznie, pieniacze. Wieczna beka z nich odkąd internet istnieje

@terwer358: Widzisz, ja jestem jakiś inny chyba, bo mi ich szkoda. Tak po ludzku im współczuję potrzeby radzenia sobie z własnymi kompleksami w ten sposób ( ͡
@MagnaPomerania: A nie widziałeś #!$%@? że to mode wywalają moje komentarze? Masz to nawet w 1 screenie. A zresztą #!$%@?ł cię pies. Jan Pedofil II umawiał się z małymi dziećmi na wykopie.

Karaczan>gówno>wypok

Zwal sobie do kolejnego screena
@MagnaPomerania: niestety w każdej grupie społecznej, jest garstka (większa bądź mniejsza) idiotów, których zachowanie zauważalnie głupie, przez co ma to wpływ na postrzeganie całej grupy.

Czasem widząc komentarze osób, z którymi teoretycznie powinniśmy dzielić podobne wartości ze względu na grupę z którą teoretycznie się utożsamiam, jest mi po prostu wstyd.
I tu nie chodzi tylko wiarę, czy jej brak, ale też ostatnio często powtarzające się na wykopie dyskusje odnośnie (nie)posiadania dzieci,
Jak pokazała historia i trochę te wykopowe przypadki ateizm także jest poletkiem dla fanatyków.

@pusty1357: Tego typu ateizm to z pewnością religia. Widać fanatyzm i bezgraniczne oddanie sprawie.

Oddanie do tego stopnia, że ten wykopek powyżej od multikont ryzykuje moim pójściem na Policję i zgłoszeniem uporczywego nękania w sieci (art.190a KK) ( ͡° ͜ʖ ͡°)


To dopiero oddanie gimboateistycznej sprawie: ryzykować ujawnienie danych osobowych, w procesie przegrać