Wpis z mikrobloga

@Troester: No czysta rtęć podawana prosto do mózgu, czytałem na forum pewnego znachor- znaczy się uczonego lekarza medycyny alternatywnej że MOŻE powodować autyzm albo śmierć...Ale to plus, martwe dzieci nie mają autyzmu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KolegaPatryk: ja nie mówię, że np. jedno wifi z twojego routera da ci raka, ale na pewno jesteś w zasięgu tylko jednej sieci? a GSM? 3G? LTE? tylko jeden operator nadaje?
@Severitus: "No czysta rtęć podawana prosto do mózgu" ehh to tylko metafora taka, rozumiesz bo przecież jesteś inteligentny, czy nie tak? przeczytaj sobie czy w szczepionkach jakie podaje się w Polsce nie ma przypadkiem tiomersalu
  • Odpowiedz
@stats: a inne są takie super hiper i mają kryształowy skład?
mi chodzi ogólnie o to, że być może same szczepionki czy promieniowanie elektromagnetyczne nie jest takie złe jak je niektórzy przedstawiają, ale mnogość najróżniejszych czynników, które odbijają się na naszym zdrowiu jest tak wielka, że ich suma tworzy spustoszenie w naszych ciałach.
  • Odpowiedz
@Troester: Kto wygra: ponad 400 lat badań nad szczepionkami i medycyną prowadzonych przez ludzi uczonych, którzy poświęcili całe swoje życie dla dobra innego człowieka, czy... 15 minut studiowania składu chemicznego szczepionek na stronie internetowej znachora co sprzedaje wodę z cukrem jako cudowny lek na wszystko (za jedyne 99,99 zł/75ml). No wybacz, ale 99% tego co spożywamy ma chemię, mniej i bardziej szkodliwą.

Cywilizacja idzie do przodu, a co z tym idzie
  • Odpowiedz
Kto wygra: ponad 400 lat badań nad szczepionkami i medycyną prowadzonych przez ludzi uczonych, którzy poświęcili całe swoje życie dla dobra innego człowieka, czy..


@Severitus: demagogia

15 minut studiowania składu chemicznego szczepionek na stronie internetowej znachora co sprzedaje wodę z cukrem jako cudowny lek na wszystko (za jedyne 99,99 zł/75ml).


@Severitus: można też na oficjalnych stronach producentów, sami podają go na tacy

No wybacz, ale 99% tego co spożywamy ma
T.....r - > Kto wygra: ponad 400 lat badań nad szczepionkami i medycyną prowadzonych ...

źródło: comment_dknEgv2nOBvV6kEdhBtSRlfolP0b8wEk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz