Wpis z mikrobloga

Byłem wczoraj na Solo i powiem, że film całkiem przyjemnie się ogląda. I tak się zastanawiam, jak to jest że te historie mają o wiele lepiej wykreowany świat niż VII i VIII,a ja pomijam tam kwestie scenariusza i samych historii, ale rebelia wygląda jak rebelia, imperium jest monumentalne i wszechobecne, czuć że to starcie dobrych ze złymi jest globalne itd. A w ostatnich epizodach kurła no ze 20 rebeliantów bije się z 100 byłych imperialnych, a reszta galaktyki ma to tam gdzie mawiał Stonoga.
#hansolo #rougeone #gwiezdnewojny #starwars
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@MatPL1122 lol, imperium jest tak samo monumentalne i wszechobecne w solo jak w TLJ.

tak się zastanawiam, jak to jest że te historie mają o wiele lepiej wykreowany świat niż VII i VIII,

No może np. dlatego, że to ten sam przedzial czasowy i to samo imperium co w oryginalnej trylogii i prequelach, nadbudowany jeszcze 30 latami EU xd
Trudno się dziwić, że nie mamy wiekszego kontekstu świata nowych epizodów, bo
  • Odpowiedz
@Gwyn66: no nie wiem, w solo nadal masz poczucie, że imperium jest wszędzie mimo że sama historia mało ich dotyczy. A w TLJ kilka stateczków z czego jeden wielki a do tego słaby, mają problem z kilkunastoma rozbitkami xD. EU przestało być kanoniczne. Ale no jak porównasz to zastanawiam się czy te nowe epizody są warte wydawanego na ich produkcje hajsu, można by go wsadzić w ciekawsze prequele np z
  • Odpowiedz
@MatPL1122: Nie ma dowodów na to że Imperium jest źle ( ͡° ͜ʖ ͡°). W sumie zgadzam się z tobą, że hajs włożony w TFA i TLJ należałoby wydać na produkcję o starej republice i Revanie, albo film opowiadający o czasach Imperium Sithów Imperatora Vitiate.
  • Odpowiedz