Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#tldr mam kompleksy z powodu niskiego wzrostu i nie wiem jak sobie z nimi poradzić

30 lat na karku, #konstruktor15k i niestety cięgle #tfwngf, wydaje mi się że to przez mój #wzrost (167cm)

Kompleksów nabawiłem się za młodu gdy już odstawałem od średniej, matka niby w żartach prosiła mnie żebym grał w kosza, bo jak poskacze to urosnę (przecież wszyscy koszykarze są wysocy), albo żebym patrzył na młodszego brata to wtedy sam urosnę (on już był dużo wyższy ode mnie). Wtedy jeszcze miałem na to wywalone, ale przez takie żarciki dawali mi do zrozumienia że coś jest ze mną nie tak. Fajnie jest mieć do kogoś pretensje o coś na co nie ma się wpływu bulwo. Najgorsze wspomnienie to jak matka rozmawiała z siostrą o chłopakach i powiedziała, że dla niej "przystojny" to znaczy wysoki, a gdy wtrąciłem że ja nie jestem wysoki, to starała się sprostować, że oczywiście nie tylko wzrost się liczy. Od tamtej chwili wiedziałem, że dla kobiet liczy się przede wszystkim wzrost, a jeśli mówią inaczej to kłamią. Dzięki mamo

Zarabiam bardzo dobrze (kilka średnich krajowych), wygląd też nie najgorszy, siłownia + codziennie koszule (oprócz wzrostu oczywiście i brody, bo zarost rzadki nierównomierny). Z------e umysłowe też nie wchodzi w grę, bo mam wielu znajomych i zdecydowana większość moich relacji nawet z niskimi kobietami kończy się #friendzone. Później widuje je chodzące z dużo wyższymi facetami. Cipeuszem też nie jestem, może nie samiec alfa ale raczej pewny siebie jestem. Czyli sprawdza się twierdzenie:
przyjaciel < 175cm < chłopak
Memy i historyjki na mirko też nie napawają niskich mężczyzn optymizmem. Śmianie się z niższych od siebie bawi przecież najbardziej. Zazwyczaj nie użalam się nikomu, ale ta świadomość bycia traktowanym przez wzrost prawie jak niepełnosprawny nie daje mi spokojnie żyć.

Stąd moje pytanie mirki i mirabelki, co robić żeby pozbyć się kompleksów i znaleźć dziewczynę?
wołam jeszcze #zwiazki a tak ogólnie to #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: dobrze, ktoś napisał niżej żeby skończyć p-------ć o tym wzroście, a tak na poważnie: oczywiście, że większość dziewczyn wymieniając plusy wyglądu u faceta, powie, że wysoki. Nigdy chyba żadna moja koleżanka nie powiedziała, że woli niskich. No i co? Moj mąż jest niski. Przed nim również miałam na fb jakieś z-----e rzeczy typu facet zaczyna się od 180. Ale powiem ci szczerze, że odkryłam taką rzecz, że to kłamstwo!!!
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Po prostu nie trafiłeś na odpowiednią osobę. Uwierz, że nie wszystkie kobiety zwracają uwagę na wzrost a już na pewno nie wszystkie traktują to jako absolutne, jedyne słuszne kryterium doboru mężczyzny. Masz prawie 1,7 m i to wcale nie jest jakoś wybitnie mało. Sama mam taki sam wzrost i miałam kiedyś faceta o podobnym wzroście ale dbał o siebie, był pewny siebie i to mnie o wiele bardziej kręciło
  • Odpowiedz
Smutny: @AnonimoweMirkoWyznania: Przeczytaj komentarz @Jambolada i dobrze go zrozum. Wzrost ma znaczenie jak cholera dla niemal wszystkich młodych kobiet. Jest trochę takich, które zauważą inne walory i wzrost zignorują, ale możesz długo szukać i nie znaleźć, albo po prostu mieć pecha bo będą już zajęte. Dopiero kobiety po przejściach, potrzebujące poczucia bezpieczeństwa, zaczynają to ignorować. Zwłaszcza, że często mają już dzieci i zupełnie zmienioną perspektywę. Więc prawdopodobnie będziesz
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jeszcze dla otuchy ci powiem, że mój niski mąż mega na mnie działa i jestem o niego strasznie zazdrosna. Ktoś wyżej napisał, że tylko kobiety po przejściach i wyrachowane zainteresują się niskim. Zapewniam cię, że to nieprawda. W tym samym momencie gdy poznałam swojego męża kręcił się koło mnie koleś wysoki, przebojowy, z własną firmą i poważnymi zamiarami wobec mnie. I chwilę później pojawił się ten mój mąż, który
  • Odpowiedz