Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś jeszcze nie wiedział to cały czas jest promocja na #stellaris na steamie (ʘʘ)
Dzięki @Lawrence_z_Arabii za polecenie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakieś poradniki ktoś może polecić? Jestem kompletnie zielony jeśli chodzi o Stellaris a trochę się boję spędzić 20h w samouczku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Do #ck2 też była promocja jeszcze kilka dni temu, dokupiłem chyba 4 czy 5 dlc w paczce z innymi i przestałem ogarniać mechanikę gry więc lepiej uważajcie z kupywanie dlc do gier paradoxu xd

#gry #steam #paradox #strategie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakieś poradniki ktoś może polecić? Jestem kompletnie zielony jeśli chodzi o Stellaris a trochę się boję spędzić 20h w samouczku ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Hans_Landa: kurła, jakim samouczku? XD Daj sobie zniszczyć ze dwa razy jakieś imperium i się nauczysz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Graj na żywioł, ja w żadnej grze paradoxu samouczka nie używałem i jakoś mi idzie.
  • Odpowiedz
@CralencSeedorf: Dzięki! W sumie masz rację, w każdej grze paradoxu czy to EU czy CK zawsze tak się uczyłem. Tutaj troszkę się boję, że będzie za dużo do nauki i zgłupieje ale to chyba obawa świeżaka. Najgorsza do ogarnięcia chyba była dla mnie Victoria 2 ale jak już się nauczyłem to mega przyjemnie się grało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Lawrence_z_Arabii: Jak wyżej. Dzięki za
  • Odpowiedz
@Hans_Landa: Nie ma się czego bać. Stellaris nie jest wcale trudniejsze od CK2 czy EU4. Wystarczy jedna rozgrywka, żeby załapać co się opłaca. Na przykład gdy za bardzo i za wcześnie rozszerzysz granice to zauważysz, że koszt techów jest kosmiczny. I cyk, restarcik, za drugim razem robisz to z głową. :)
  • Odpowiedz
@Hans_Landa: Żaden poradnik na necie nie jest aktualny, bowiem był update (2.0) który wszystko zmienił. Polska społeczność Stellarisa jest mała więc kilka miesięcy minie zanim ujrzymy dobry poradnik :)
  • Odpowiedz