Wpis z mikrobloga

Ehh mireczki, potrzebuję pomocy, w zeszłym roku zdarzyła mi się osobista tragedia i spowodowałem stłuczkę (pic rel.), w końcu chciałbym się zabrać za remont, mój mechanik też już się niecierpliwi bo auto stoi na placu, a ja mam problem z częściami, więc próbuję szczęścia tutaj, może ktoś ma znajomego/znajomych w tym temacie albo sam będzie mnie w stanie poratować, najlepiej na Śląsku, bo wycieczka do Warszawy po części, za które tam sobie słono liczą mi się nie widzi, oto lista części których szukam:
wahacz przedni lewy
obejma stabilizatora, stabilizator
błotnik lewy przód (bez wycięcia na kierunkowskaz)
maska
osłona reflektora od strony komory silnika
pas górny przedni
przedni okular
reflektory (prawa i lewa strona)
lewa atrapa (grill)
pas przedni dolny
lewy kierunek
lewy halogen
zderzak przód (shadowline)
osłona pod dolnym pasem\
felga BBS Style 5 15'' 4x100

Wszystkie części tyczą się BMW E30 wąska lampa (przed lift) z pakietem shadowline, mirko ratuj ()

#bmw #e30 #motoryzacja #mirkoratuj #slask #bielskobiala #czescisamochodowe #samochody
Pobierz Qster44 - Ehh mireczki, potrzebuję pomocy, w zeszłym roku zdarzyła mi się osobista tr...
źródło: comment_8a0FU24c5XVhoVLs2imd8DvxW9CHf1jX.jpg
  • 17
@adik3x: tak, na grupie auto kupiłem i tam też szukałem, nawet kilka osób się zgłosiło, ale nic z tego nie wyszło bo osoby te nawet nie były w stanie mi wysłać zdjęć tych części, będę się ogłaszać kolejny raz napewno, ale póki co zwracam się do mirko
@Qster44: Mam trochę części z listy (pas górny, maskę, stab, obejmy, wahacz też sie znajdzie), ale niestety - Warszawa. Bywam często na Śląsku, ale maski nie mam jak przewieźć bo nie jeżdżę busem.

Poza tym większość części kupisz na allegro. Wahacz pasuje z E36 i jest tego jak mrówków. Błotnik możesz kupić w zamienniku (Klokerholm całkiem nieźle pasuje i kosztuje ok 150 nowy, używany ori to min 200-300, a i tak
@slonski_pieron Sworzeń i tuleje na pewno są takie same? Tzn pasują ale są innej twardości? Pytam z ciekawości bo coś tam gdzieś tam słyszałem, że się różnią i do e46 nabija się właśnie tuleje z e30. Chciałbym tylko zweryfikować tę informację bo to ciekawy temat.
Sworzeń i tuleje na pewno są takie same?


@SuchyJedi: Sworzeń w wahaczu z E30 jest inny niż w wahaczu z E36, ze względu na to, że sworznie w E36 sa pływające. Sworznie między wahaczami E30 i E36 nie sa zamienne, bo jest inna średnica montażowa. Wahacze geometrycznie są takie same i w pełni zamienne (oczywiście najlepiej zmienić obie strony na takie same). Tuleja i ucho sa takie same w E30 i