Wpis z mikrobloga

Orientuje się ktoś jak wygląda sprawa parkingu pod Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Katowicach przy ulicy Ceglanej? Bo jutro się tak wybieram i nie wiem czy czeka mnie szukanie miejsca parkingowego przez godzinę, czy przyjadę i zaparkuję zaraz obok tego Centrum i nie będę tracił czasu.
#katowice #kiciochpyta
  • 15
  • Odpowiedz
@modnak: miejsca dla Pacjentów są tylko wzdłuż ulicy, która aktualnie jest remontowana wiec jeszcze gorzej znalezc tam miejsce. Zalezy tez o jakiej porze będziesz. Spróbuj skręcić w prawo w ulice przy ogródkach działkowych, tam czasem można coś wolnego znaleźć. Za szlaban można przejechać tylko z kartą parkingową.
  • Odpowiedz
@Tulimus: to już chyba lepiej gdzieś kolo WORDu się zawinąć bo tam wiem, że zdarzają się miejsca, a to w sumie kilkaset metrów od tego jest.
  • Odpowiedz
@modnak: zależy o której godzinie zamierzasz się stawić przy klinice... jak Mireczki wyżej piszą, naokoło remonty i z miejscem tak po 7:30 jest srogo #!$%@?, z resztą bez remontów też tak było. W razie czego masz też miejsca wzdłuż ul. Kościuszki - wzdłuż parku, ale to też kilkaset metrów spaceru. No i wzdłuż Porfirowej przy ogródkach też się trafia miejsce.
  • Odpowiedz