Wpis z mikrobloga

Ale oni są upośledzeni xD jak już musieli na siłe wprowadzić kobiete to mogli zrobić z niej sympatyczną panią medyk z opaską z krzyżem na ramieniu, klasyka gatunku i byłoby w miare realistycznie.
Ale nie XD zróbmy #!$%@? kobiete cyborga która wygląda jakby cofneła w czasie z 2137 roku po to żeby powstrzymać Niemców przed przejęciem władzy na świecie xD
Nie wiem kto siedzi w zarządzie tego #!$%@? EA ale musi mieć zdrowo #!$%@? w cabanie że to klepnął.
#battlefield
  • 61
  • Odpowiedz
@Shatter W Armii Czerwonej była masa bohaterskich kobiet, ale nie mówiło się o tym, bo mogło być to źle odebrane. Zarówno w artylerii, piechocie, lotnictwie jak i logistyce. Fakt faktem było ich znacznie mniej niż mezczyzn, ale mówienie że ich nie było jest ignorancja. Tak jakby powiedzieć że Polacy nie walczyli w IIws, bo czym są ich dokonania w porównaniu z ZSRR czy USA.
  • Odpowiedz
@Shatter: Akurat to ile różowych jest na budowie nie jest żadnym argumentem, bo jest wiele różowych, które by sobie spokojnie poradziły, ale nikt i tak ich nie zatrudni. Przykład mojej różowej, która cały czas obrywa za to, że nie ma penisa. Potrafiła pracować całymi dniami, kopiąc łopatą całą działkę(bez glebogryzarki), przenosząc głazy ozdobne, kopać i sadzić tuje, tworzyć rabaty i matowac je, przewiozla i przerzucila pare ton ziemi. Generalnie przerobila cały
  • Odpowiedz
@Shatter:

I jeśli nie przyznasz, że statystyczna kobieta jest znacznie słabsza od statystycznego mężczyzny to sam siebie oszukujesz.


Przecież sam to napisałem.

Zresztą, to że pracuje na działce to jedno, a to o czym mówiłem, czyli noszenie ciężaru to drugie


Nie przeczytałeś chyba mojego postu. Jak nazwiesz przerzucenie paru ton, przekopanie(łopatę unosisz razem z ziemią) dziesięciu akrow, przenoszeniu wielkich, ciężkich kamieni? To wszystko się ze sobą wiąże. Gdyby nie potrafiła dźwigać
  • Odpowiedz