Wpis z mikrobloga

Czy prawdą jest, że serwis @InPay obsługuje płatności sklepów z dopalaczami? :) Strona sklepu ewidentnie przekierowywuje do gotowej płatności na InPay.pl
Nie mam nic do kryptowalut, ale trochę to przeczy regulaminowi portalu, który zarzeka się iż nie popiera prania brudnych pieniędzy.
(Czekam na lincz fanatycznych obrońców kryptowalut, którzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem)
#kryptowaluty #bitcoin
  • 55
@pawlo74: szkoda czasu na dyskuję, choć wiem - lubisz to robić :) Nie chcę abyś mnie sprowadził do swojego poziomu rozmowy i pokonał doświadczeniem... Więc idę na ulicę, w realu ścigać groźnych przestępców :) A ty patrz na swoje wykresy i obyś zarobił jak najwięcej. Legalnie. Uczciwie :)
@SoulShredder: nie, nie mają działalności. nie, nie sprzedają legalnych substancji. Najpierw doczytaj, potem pisz :)

@kapibar: Sugerowałam się ilością jego postów - ponad 20tyś. Ale oczywiście, możesz zgłosić i będzie wszystko zweryfikowane :)
Na pewno wyjdziesz na obrońcę tagu i dostaniesz nagrodę miesiąca - bon do żabki na 0.0000001 BTC. No ale może urośnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@megaloxantha: sądzisz, że poruszałabym temat bez weryfikacji informacji? nie mają żadnych działalności. Żyjesz w tym kraju czy gdzieś obok? Uważasz, że działa sprawnie i wychwytuje wszystkie przestępstwa?

@SoulShredder: Bo jest tych sklepów dużo. Dlatego napisałam "obstawiam". Zweryfikowałam cztery, które akurat DG nie mają :)
@azurki: A właściciele tych sklepów co niedziele chodzą do kościoła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@SoulShredder: Poza tym czy uważasz, że gdyby te sklepy prowadziły DG, sprzedawały full legalne produkty, to ukrywaly by się na zagranicznych serwerach, używały by szyfrowanej poczty i co chwile zmieniały by sposoby adresowania/pakowania przesyłek? :)
Każdy wie, że to nielegal i nie wiem czy na siłe ktoś udaje idiotę, że jest inaczej
@szyx22: To że niektóre sklepy (bo nie wszystkie) piszą na tym "produkt nie do spożycia przez ludzi" jest jawną kpiną i śmianiem się państwu w twarz :) Sklep doskonale wie komu i po co sprzedaje produkt. A taki zapis na opakowaniu to zwykły, perfidny dupochron. Na szczęście sądy orzekają inaczej w tej sprawie i te zapiski jak "produkt kolekcjonerski" już nic nie znaczą :)
PS. posiadanie substancji spoza listy zakazynych jest
Ale jeśli znasz konkretny przypadek, że osoba B posiada broń, do której amunicję dostarcza jej osoba C, w dodatku posiada tą broń nielegalnie, to nie uważasz że ten konkretny przypadek da się załatwić?


@LadyMaribella: A więc jak byś wiedział o hipotetycznej sytuacji opisanej powyżej to raczej zgłosiłbyś to na policję, a nie domagał się reakcji od Glocka i Hornady, bo wyprodukowane przez nich produkty ktoś posiada nielegalnie, prawda? Tak samo jak
"produkt nie do spożycia przez ludzi" jest jawną kpiną i śmianiem się państwu w twarz :),


@LadyMaribella:
jeśli ktoś jest debilem i pije szampon to co wsadzsz sklepiekarza do paki bo ktoś się otruje ?
Jesli srodki nie sa na liscie substancji nie dozowlonych to problem debili ktorzy piją szampon, denaturat, palą proszek do prania,kreta do rur...

PS. posiadanie substancji spoza listy zakazynych jest legalne, wprowadzanie do obrotu lub udostępnianie komuś