Wpis z mikrobloga

Siema motoryzacyjne mirki! Mam problem bo sam sobie zrobilem problem, chciałem dołożyć kabel aux do fabrycznego radia w #fiat #bravo Za pierwszym razem wyszło normalnie, uchwyty puściły, radyjko wyszło elegancko, gdy już kabel dotarl, spróbowałem wyciągnąć drugi raz noi zaczepy puscily, ale z prawej strony zablokowal. Jest to dosyć popularna usterka w tym modelu, w internecie polecają albo ściągnąć pół kokpitu, albo użyć śrubokręta i mlotka, albo udać się do ASO gdzie śpiewają za taką usluge 200zl. Probowalem tam grzebać ale nic co by moglo zniszczyć deskę rozdzielczą. Może ktoś z was zna jakiś protip

#samochody
  • 9
@L3AD3R: Nie ma protipu. Wszystkie sensowne odpowiedzi znasz. Najsensowniej jest albo sie szarpac przez szczelinę 2mm miedzy radiem a ramką albo wziać wiertarke i #!$%@?ć sie przez ramke miedzy guzikami :D Nie pytaj skąd wiem.


Chyba zamiast wkretarki wolę mlotek i srubokret bo 200 stowy i wycieczka do ASO mi nie miłe
@szaremyszki młotek+2 płaskie śrubokręty, szmatka i poszło, w 5 minut aux założony - bez strat poza wyłamanym prawym uchwytem. Trzyma się na jednym ale radio nie do ruszenia, a ja się ciesze muzyką wprost z telefonu ( ͡º ͜ʖ͡º)