Wpis z mikrobloga

Mireczki co robię źle? Dziubię już pół roku brzuch i dalej nie widzę większych efektów oraz klatka oporowo rośnie, z barków jestem już bardziej zadowolony bo robią się pełniejsze. Waga waha się w granicach 77-79, a żeby przebić się przez granicę 80kg to graniczy z cudem. Jakieś pomocne rady?
#mikrokoksy
PapaStajl - Mireczki co robię źle? Dziubię już pół roku brzuch i dalej nie widzę więk...

źródło: comment_rTJVn1M6S1QO3PRYMyi25AWRpcfdJlIG.jpg

Pobierz
  • 27
@Umets Jakieś rady co do żywności? Stosuje izolat białka oraz koncentrat na przemian gdy paczka się skończy. Żywienie : rano kanapki z ciemnego chleba ze slomecznikiem z jajkami na twardo ewentualnie kręcę sobie szejka składającego się z banana 50-70g płatków owsianych, mleka, łyżki masła orzechowego plus miarka białka, drugie śniadanie w pracy makrela z puszki oraz dwa jajka na twardo. Obiad : kurczak z piekarnika (używam worków do pieczenia) paczka ryżu do
@PapaStajl:
mam ten sam problem jesli chodzi o brzuch, tylko u mnie bardziej rozlana oponka na boki :)
tylko ze masz jakis "suchy" ten core, robisz duzo martwych ?
@Kasahara [*] ( odpoczywaj borsuczku ) mowil ze wogole nie robi brzucha a wyglada u niego kozacko dzieki DL i squat ( i ofc niskim bf :P )
@pamietajomelanzu Przyznam, że jakieś 3 miesiące temu moja oponka była dużo większa niż obecnie co oczywiście mnie cieszy tylko mnóstwo pracy nad nim, dziubię go raz w tygodniu (może stanowczo za mało?) w piątki gdy robię nogi, barki, brzuch. Martwy robię nie w każdym tygodniu gdy robię plecy (niekiedy czas na to nie pozwala).
@czajqa Robię 3 ćwiczenia na brzuch ;] Świeca z wyrzutem nóg do góry z powrotem nóg nie dotykając podłoża i tak 15-20 powtórzeń na serię, 2-3serie. Łapanie piłki (7-9kg) oraz jej wyrzut 7 na ławeczce skośnej oraz gibanie na boki z dyskiem 15-20kg 3 serię x 25 powtórzeń. Twoim zdaniem zielonko to za dużo?
@Umets Białko stosuje aby go uzupełnić w dostatecznej ilości bo wiem, że w jedzeniu go raczej mam za mało. Dla mnie potrzeba 160gramow białka dziennie ale też mogę się mylić dlatego ze sprawą zwracam się na mirko :)