Wpis z mikrobloga

Chciałem tylko powiedzieć że kocham użytkownika @astraldynamics bardziej niż Alice Glass
[ #mangoszkola ] PODSUMOWANIE WTORKU - TYDZIEŃ 2 - ORAZ PRZYSZŁOŚĆ MANGOSZKOŁY
MANGOSZKOLA STARTER PACK: https://pastebin.com/U6U44sp3
https://imgur.com/a/qSxP9oX RELACJE
https://imgur.com/a/9eil4kU RANKINGI

CHANGELOG KLASY
- Dodałem specjalny moduł pozwalający na małżeństwa - nie wiem jeszcze czy działa
- W uznaniu zasług dla Kościoła Katolickiego @kbryla jest teraz świętą - interakcje z nią dają różnorakie błogosławieństwa lub klątwy, od lepszej nauki do przywrócenia dziewictwa

Zanim przejdę do omówienia dzisiejszego dnia, jest kilka kwestii organizacyjnych, które chcę poruszyć.

Po pierwsze, jutro będę chciał opublikować skoroszyt, w którym będzie spis naszych mangowpisowych kart postaci. Będą tam karty uczestników mangoszkoły, oraz każdego kto będzie chciał udostępnić swoją kartę innym. Więcej szczegółów jutro.

Organizacja mangoszkoły jest dla mnie honorem i przyjemnością. Bardzo mnie cieszy odzew i popularność, jaką się cieszy ta głupia zabawa. Jednakże, z czasem związki zastygną, wszystko stanie się powtarzalne, a forma reality show wypali się. Dlatego chciałbym zrobić pewne przetasowania w sposobie prowadzenia. Będą się one wiązać z nową rekrutacją. Zastanawiałem się nad kilkoma rozwiązaniami, np. skreślenie z listy uczniów osób które zawalą egzamin - jednakże to skutkowałoby tym, że ludzie tworzyliby postacie konserwatywnie, zostawiając punkty tak aby uniknąć wyrzucenia. Na ten moment najlepszym rozwiązaniem, na jakie wpadłem, byłoby:
- Obecna klasa po egzaminie z wiedzy (ten tydzień) i z sprawności fizycznej (następny tydzień) zdaje na drugi rok; po kolejnych dwóch tygodniach kończących się egzaminami klasa kończy szkołę;
- W międzyczasie, po zdaniu obecnej klasy na drugi rok do szkoły przybywa nowa klasa, która podąża tym samym programem co poprzednicy - 3 tygodnie na pierwszym roku i 2 tygodnie na drugim.
Klasy będą symulowane równolegle - każdego dnia podsumowanie obydwu
W takim wypadku kolejne dwa tygodnie wyglądałyby następująco
Ten tydzień:
- do niedzieli szkoła będzie szła normalnym trybem
- w piątek event specjalny
- w niedzielę rekrutacja na nowy rok szkolny
Następny tydzień
- Pon.-czw. - dwa dni mangoszkoły dziennie
- Pt.-Pon. - przerwa, jako że będę nieobecny
Kolejny tydzień
- we wtorek rozpoczęcie nowego roku szkolnego

Dzięki temu mielibyśmy rotację uczestników, a co za tym idzie, świeży materiał do rozmów, a forma klas pozwoliłaby na ładne momenty typu pożegnanie absolwentów. Do tego 5 tygodni trwania klasy dałaby wystarczająco dużo czasu na jej rozkwit. Jest to dopiero koncepcja, więc bardzo prosiłbym o opinię na temat tego pomysłu, np. w komentarzach.

Ale na razie dość #!$%@?, czas wznowić nasze Igrzyska #!$%@?!

Wielkie wieści z frontu! Po aresztowaniu @kageno pozycja Wróżki znacząco się oslabiła! Po raz pierwszy @LodowaWrozka spadła na drugie miejsce, a tytuł króla haremu przybrała @Avogadrus. Także w ilości związków Wróżka oddała prowadzenie - największą poligamistką w klasie niespodziewanie okazała się @niemowmojejmamie będąca w aż czterech związkach! Bój się Boga kobieto!

@mgnfic cieszy się coraz większym wzięciem! Po odejściu Kageno kolejne osoby rozpoczynają ocieplać się do naszego kochanego hikikomori - z @Avogadrus i @TrueSlav na czele.

Podobna sytuacja jest w przypadku @Centurion1488, jednakże na razie spotykają się one z friendzonem.

Bardzo cieszy mnie podważenie status quo Wróżki, miejmy nadzieję iż przyniesie to nam istny wyścig. Miejmy nadzieję na pierwsze odpowiedzi Wróżki już jutro!
#mangowpis #anime
Pobierz
źródło: comment_aCSmvpEDNUCADmJe2Iem8zBdzKokh0MI.jpg
  • 4