Aktywne Wpisy

KitaxKita +398

Szkoda, że peak gamingu i strzelanek już nie wróci, trzy najlepsze części, żadne call of duty nie ma podjazdu do tego, chaos, model zniszczeń, mielarnia, samoloty nad głową, tęsknię :( Battlefield 6 miał być podobny, ale za bardzo przypomina call of duty
#battlefield #gry #nostalgia
#battlefield #gry #nostalgia
źródło: 1000000924
Pobierz





Zastanawiam się co z niego można zrobić, po factory reset jest nadal ślamazarny.
Wywalać system i wrzucić ubuntu czy inną dystrybucje? Jak na razie robi za kombajn do netflixa ale i tu też zaczyna przymulać.
#tablet #nexus7 #pytanie #ubuntu #asus
źródło: comment_yGhMWlU7BdyYjTrSfXX3Yw15B0KYZBbA.jpg
Pobierz