Wpis z mikrobloga

@yazhubal: ja mam druga generacje nexusa 32GB i tez lezy i czeka co dalej, a obok niego sony z2 i oneplus x... Nie wiem co z tym zrobic, sony chyba do motocykla na stale wmontuje z jakims prepaidem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz