Wpis z mikrobloga

brrrrrrr ale brzydka kierownica


@elemenTH: Też to zauważyłem, jak pierwszy raz się przesiadłem ze 159 do Giulietty - w tej drugiej kierownica wygląda jak wyjęta z GT albo równie starego auta, jeśli chodzi o wygląd plastiku. Do tego całe to "wypełnienie" (obudowa poduszki i ten chrom idący ku dołowi) jest okrutnie wielkie O_o Co prawda po parunastu minutach się przyzwyczaiłem i stwierdzam, że jest mega wygodna i nie odstaje od 159,
@MZ23 wiem. Ojciec ma dwie - 156 i 159 ale w nich nie ma przycisków z fiatow (a przynajmniej nie z grande punto bo takim jeżdżę na codzien)
@yeloneck: powiedz coś wiecej, jaki przebieg ktory rocznik ile dales?

ja sie rozgladam i rozgladam za giulietta, ale nie mam czasu zeby jezdzic po polsce ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@AmokK: Eee nie taka sama chyba - patrzę właśnie. Co masz na myśli? Kształt, jakość wykonania?
@yeloneck: Jak się tym lata? Auto lekkie, więc 170 koni powinno dawać radę, ale boję się, że przy wkręcaniu nie będzie to zbyt przyjemnie gadać ani się zbierać :/ Latałem kiedyś Giuliettą 2.0 JTDm ukręconą na 200 kunia i 500 niuta i był #!$%@?, ale chyba wolałbym jakiegoś benzyniaka (jak już się kiedyś przesiądę