Wpis z mikrobloga

[ #mangoszkola #mangowpis ]
Moi drodzy uczniowie,

Jako dyrektor wielu szkół, wielokrotnie stawałem przed ciężkimi sytuacjami. Jednakże wydarzenia dzisiejszego dnia mają dla mnie, dla was, zupełnie inny wymiar. Wiem, że między nami stoi bariera hierarchalna, jednakże dzisiejszy dzień jest taką samą tragedią dla was, jak i dla mnie. Być może dotarły do was plotki, prawdziwe lub nie, ale zasługujecie na to, by dowiedzieć się, co się wydarzyło – prosto od źródła.

W dniu dzisiejszym, około godziny 20, na terenie naszej szkoły doszło do morderstwa. Ciało odnaleziono w pobliżu szkolnego kompleksu lekkoatletycznego. Kilku świadków usłyszało krzyk, jednakże zanim dotarli na miejsce, sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia. Pomoc lekarska przybyła błyskawicznie, niestety ofiara zmarła w drodze do szpitala. Według ustaleń policji, otrzymała ona trzynaście ciosów nożem. Do tej pory nie udało się ująć sprawcy, jednakże był to prawdopodobnie jeden z uczniów.

Wydarzenia dzisiejszego dnia położą się cieniem nie tylko na historii naszej szkoły, ale także tego kraju. Ale nie to jest ważne. Straciliśmy dziś przyjaciela. @Tehorous był niezwykle życzliwą osobą, pełną ciepła i dobroci. To, co się dziś stało, nie powinno nigdy mieć miejsca. Zawiodłem jako dyrektor i opiekun. I za to wszystkich was przepraszam.

Przepraszam z głębi mojego serca. Moim zadaniem była nie tylko edukacja, ale też opieka o wszystkich moich uczniów. Fakt, że w murach mojej szkoły uczeń stracił życie, to moja osobista klęska. W związku z tym, dopilnuję aby taka sytuacja nigdy już nie miała miejsca. Dlatego od dziś na terenie Akademii Mangowpisu zostaje wprowadzony stan wyjątkowy.

W związku z tym, wszelkie zajęcia pozalekcyjne są odwołane. Działalność wszystkich klubów zostaje zawieszona do odwołania. Wszyscy uczniowie mają obowiązek opuścić szkołę od razu po ukończonych zajęciach. Dodatkowo zostanie wprowadzony dodatkowy monitoring. Jutrzejsze zajęcia dydaktyczne są odwołane. Zamiast nich o 11:30 odbędzie się hołd dla Tehorousa. Pogrzeb odbędzie się we wtorek. Wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje które mogą pomóc w śledztwie bądź zauważą coś niepokojącego, prosimy o kontakt z nauczycielami bądź ze mną. Każda pomoc jest na wagę złota.

Wiem, że nie jest to komfortowa sytuacja – jednakże mamy na celu przede wszystkim wasze dobro. Wiem, że nie będzie łatwo przejść do porządku dziennego – jednakże proszę was, abyście skupili się przede wszystkim na nauce. W przyszłym tygodniu odbędą się egzaminy – i chcę, byście skupili się tylko na przygotowaniu do nich. Reszta obowiązków spoczywa na nas – aby zapewnić wam najlepsze warunki do nauki. Zrozumiem, jeżeli ktokolwiek z was będzie chciał opuścić szkołę ze względów bezpieczeństwa – jednakże każdy, kto wciąż chce być z nami, jest tu mile widziany. Misją naszej szkoły jest edukacja każdego, kto takowej edukacji chce – i choćby został z nami tylko jeden uczeń, ta szkoła pozostanie otwarta dla tego jednego ucznia. Obiecuję wam to.

Przepraszam za wszystko.

@astraldynamics
Założyciel i dyrektor Akademii Mangowpisu #anime
Pobierz C.....8 - [ #mangoszkola #mangowpis ]
Moi drodzy uczniowie,
 
Jako dyrektor wielu ...
źródło: comment_iWv2dn3H9hvhHc2FxQkayLO6Nhyv94lG.jpg
  • 13