Wpis z mikrobloga

- bądź mną
- wyjdź z pracy późno
- ciepło, wpadnij na świetny pomysł wypożyczenia roweru miejskiego, przecież to tylko 6 km
- leć na stację pod pracą, nie ma rowerów
- idź na plac konstytucji, nie ma rowerów
- idź na kolejną stację przy hożej, nie ma rowerów
- dobra c*uj, idź na tramwaj na centralnym, bo nie dane ci
- oo są rowery
- wypożycz
- o hui zamek elektromagnetyczny się zablokował
- chcesz miejski rower? ni #!$%@?, nie dla robaka tooo
- próbuj zwrócić
- nie da się zwrócić
- dzwoń na infolinię
- czekaj 20 min na połączenie z konsultantem
- miła pani głosem cyborga informuje, że dokonuje w moim imieniu automatycznego zwrotu roweru
- na pożegnanie usłysz:


brak profitu?

#warszawa #gorzkiezale ##!$%@?
  • 18
  • Odpowiedz
- o hui zamek elektromagnetyczny się zablokował
- chcesz miejski rower? ni #!$%@?, nie dla robaka tooo
- próbuj zwrócić
- nie da się zwrócić
- dzwoń na infolinię
- czekaj 20 min na połączenie z konsultantem
@alexam: Ależ mnie takie sytuacje irytują :D
  • Odpowiedz
@Racer1988: pojawiał się komunikat że rower jest niedostępny albo coś w ten deseń. Jakiś gostek do nich dwonił, więc może konsultant mu potem odblokował - nie wiem, nie chciało mi się czekać.
  • Odpowiedz
- o hui zamek elektromagnetyczny się zablokował


@alexam: protip: zamknij na obejmę i zostaw. Najpewniej za około 10 minut sam się zwróci. Jak nie, to dopiero wtedy dzwonisz i wyjaśniasz sytuację.
  • Odpowiedz
@Publius: ¯\_(ツ)_/¯ mi się chyba raptem dwa razy sam nie zwrócił, jak pozostał w zamku, a wtedy dzwoniłem na infolinię i w ciągu 3 minut rozmowy tłumaczyłem co się stało i przyjmowali reklamacjęw locie. Więc nie wiem. A najczęściej po prostu stacja sprawdza co jakiś czas, czy coś jest w zamku i wtedy w apce wyskakuje komunikat "nieważny" i rower się zwraca.
  • Odpowiedz
@Publius: jak dla mnie działają świetnie, jedyne co mnie wkurza to system oddawania poza elektrozamkiem - zwykle system tego nie przyjmuje i właśnie trzeba dzwonić ;/ z kolei jak pamiętam, to elektrozamki zacinają się coraz rzadziej. Ale może po prostu miałem farta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz