Wpis z mikrobloga

@InPay właśnie mi potwierdził, że wygrałem Trezora w konkursie ze Śniadania z Bitcoinem sprzed miesiąca (ten na dowcip). Chciałem pociągnąć żart dalej i poprosić chłopaków, żeby przekazali tego Trezora naszemu premierowi, ewentualnie jakiemuś politykowi, ale chyba pomysł nie chwycił albo nie mają teraz czasu na takie partyzanckie akcje. No trudno ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jako bitcoinowy komandos nigdy nie daję się zaskoczyć, więc od początku miałem przygotowany plan B. Nagrodę chcę przekazać osobie (z tagu #bitcoin), która w mojej subiektywnej ocenie najwięcej wysiłku wkłada we wspieranie rozwoju Bitcoina i jego społeczności. Jest takich osób sporo, ale nagroda tylko jedna, także wybaczcie pozostali, może następnym razem. Do odbioru nagrody nominuję @fervi. Robi świetną robotę tłumacząc na polski nagrania Antonopolusa i jest w tym niezmordowany.

@fervi podaj mi na PM swój adres do wysyłki trezora, jeśli oczywiście się na to zgadzasz, a ja przekażę go do @InPay.

#bitcoin #kryptowaluty #chwalesie
kapibar - @InPay właśnie mi potwierdził, że wygrałem Trezora w konkursie ze Śniadania...

źródło: comment_7ZgGDdbFM77unutTkv3qtQ4qemOuxtgC.jpg

Pobierz
  • 26
@fervi: zrobię fotkę ¯\_(ツ)_/¯
A serio to trafi do Ciebie bezpośrednio od chłopaków, z pominięciem mnie, więc jak będzie backdoor w urządzeniu to będzie to wyłącznie ich sprawka ( ͡º ͜ʖ͡º)