Wpis z mikrobloga

#wot #worldoftanks

Taka dziwna sprawa, gram sobie w czołgi od kilku ładnych lat(beta), nigdy nie byłem jakimś wyjątkowym graczem ale też nie paziem. Miałem z rok przerwy i po ostatniej aktualizacji wróciłem do gry i tu zdziwko, okazuje się, że jestem słaby, nie mogę wycelować, biją mnie itd. E25 jak uda się zrobić 1000 dmg to dobrze, elc jeszcze gorzej. Nigdy nie przywiązywałem wagi do wn8 ale postanowiłem sprawdzić i wychodzi z ostatnich 30 dni ledwo 800, ogólnie spadek z 1300 do 1200. Nosz #!$%@? aż tak słaby nie jestem. Oglądnąłem kilka streamów i tu kolejne zdziwko, gra wygląda u mnie gorzej, wolniej się wszystko przesuwa itd. Gram na ultra w 3440x1440, 90-120 fps więc niby wszystko ok. Nauczony doświadczenie z simów zaczynam się bawić fov ale efekt minimalny ale lepiej, strzały wchodzą częściej. Postanawiam zmniejszyć rozdzielczość do 1720x720 i nagle wszystko wchodzi wn8 na sesji jakieś 1500, gra się lepiej i normalniej. I tu moje pytanie, czy ktoś zauważył coś podobnego? Czy też tylko taki zbieg okoliczności?
  • 3
@sagyrd też wróciłem po rocznej przerwie do czołgów (bo byłem ciekawy tej wersji 1.0) i w sumie po początkowo gorszym starcie wracam do mojego normalnego poziomu. W dużej mierze w moim przypadku chodziło o nauczenie się map na nowo (bo jednak się trochę pozmieniały).