Wpis z mikrobloga

@larvaexotech:

jak facet bzyka przypadkowe kobiety to dobrze, uzi, alwaro, korzysta z życia; jak kobieta bzyka przypadkowych facetów to #!$%@? szmata puszczalska itp itd


Ale jesteś świadomy tego, że dawanie dupy jest banalnie proste i dlatego są takie uprzedzenia? Nawet mocno, mocno średnia kobieta, jebnie sobie mejk up, założy coś co odkrywa więcej i chętnych będzie cały stos. Mężczyzna żeby dymał na potęgę, to już nie jest takie łatwe. Musi
  • Odpowiedz
@pierogu: ja to generalnie uwazam, ze jakiekolwiek wartosciowanie ludzi o ktorych historii nie mamy pojecia jest po prostu dowodem na nasza glupote. banalne i przeruchane tysiac razy haslo, ale jakze prawdziwe. bawi mnie ta zaleznoscc wysmiewania kobiet wyzwolonych seksualnie przy jednoczesnym klepaniu po plecach mezczyzn ktorzy obrocili w swoim zyciu dziesiatki kobiet. bawi mnie tez stulejarskie zakladanie z gory, ze kobieta, ktora samotnie wychowuje dziecko jest szmata, ktora poleciala na
  • Odpowiedz
@neverwalkalone: Tak samo proste jak "bolcowanie".

Musi mieć status, pieniądze, wygląd, a żeby to mieć musi być też inteligentny, z dystansem do siebie, ale z poczuciem humoru, zaradny, ale nie skąpy sratytaty sratytaty etc. etc.


xD

Ciekawi mnie czy Ty byś wziął taką 1/10 i docenił "wnętrze" ;) Każdy ma prawo mieć oczekiwania, zarówno kobiety jak i mężczyźni.
  • Odpowiedz
bo kobieta jeżeli dziecka nie usunie/odda to musi się nim zająć


@misschief: No i dlatego nie rozumiem niektórych, które na lewo i prawo szastają pierogiem. Gdyby to faceci rodzili, to nie popuszczaliby szpary byle komu, bo może się zmieni, albo po dziecku wszystko się ułoży. My tak nie myślimy.
  • Odpowiedz
@pierogu: Myślę, że wielu ludzi może pomyśleć o mnie to co zasugerowałaś im we wpisie. Ot nie wiem za bardzo po co robisz coś takiego, ja też mogę znaleźć wpisy o tym, jak jednak bronią kobiety i życzą jej szczęścia? Nie wszyscy tutaj są #!$%@?.

Pozdrawiam
  • Odpowiedz