Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 85
#otwartywykopmobilny 0.8.1.X

Po dwóch miesiącach wypuściłem kolejną stabilną wersje aplikacji. Niektórzy testowali już te zmiany w czterech buildach #owmweekly.

Najważniejsze zmiany (szczegółowe informacje można znaleźć w changelogach pod tagiem #owmweekly):
- @Kroguc napisał nowy wygląd aplikacji.
- Napisałem player #gfycat #coub #streamable #youtube. Player YouTube w wersji z Google Play różni się od tego w wersji githubowej. (Githubowa wersja nie wymaga usług google, korzysta z własnej implementacji opartej o webview. Niestety Google Play nie pozwala mi na dodanie tego widoku do aplikacji, więc wykorzystuje ona widok YouTube wymagający zainstalowania ich oficjalnej aplikacji.) Widoki te można wyłączyć w ustawieniach.
- dodałem gest wracania do poprzedniego ekranu poprzez gest przesunięcia palcem od lewej do prawej strony ekranu.
- Dodałem importer czarnej listy użytkowników / tagów. Owm sam filtruje wszystkie treści, więc czarna lista działa w każdym ekranie. + Możliwość ukrywania wpisów zielonek
- dodałem ekran dodawania znaleziska. Aplikacja pokazuje nawet listę potencjalnych duplikatów.
- Nowy ekran wyświetlania obrazków. Pozwala na wydajne wyświetlanie obrazków nawet o bardzo wysokich rozdzielczościach
- Zaznaczanie treści wpisów / komentarzy
- Powiadomienia "push" poprzez przechwycenie powiadomień oficjalnej aplikacji.
- synchronizacja akcji plusowania / wykopywania między ekranami.
- @Kroguc napisał nowy pasek dodawania komentarzy
- Zapisywanie wybranego sortowania komentarzy w znalezisku.
- opcja automatycznego zwijania komentarzy w znalezisku.
- Ustawienie wielkości czcionki
- Wiele innych nowych funkcji których nie wymieniłem.
- Poprawiłem wiele błędów.

Według githuba do kodu aplikacji przybyło ponad 16 tysięcy linijek kodu. W tym momencie #otwartywykopmobilny posiada więcej funkcji niż oficjalna aplikacja wykopu.

Wkrótce aplikacja wyjdzie z otwartych testów na Google Play, chce tylko poprawić jeszcze kilka mniejszych błędów. Zrobił się też bałagan z ustawieniami więc planuje przepisanie tego widoku.

Repo na githubie: https://github.com/feelfreelinux/WykopMobilny

Adres paypal do dobrowolnych darowizn: https://paypal.me/WykopMobilny/
Dziękuję za każdą darowiznę :)

Proszę o zgłaszanie błędów pod tagiem #owmbugi

#otwartywykopmobilny #android #kotlin #wykop
  • 26
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@feelfree: Mam 0.8.1.0 i nie wykrywa aktualki do 0.8.1.2

Poza tym w porownaniu do starej stabilnej nowa dluzej sie uruchamia, a menu laguje. Beda jeszcze optymalizacje?
Wołam zainteresowanych (85) z listy OtwartyWykopMobilny
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @feelfree @HetmanPolnyKoronny @kacperski1 @MadIen @harry-potter @lewymaro @rudy103 @poje_bant @Pawlis @pzqmoxwn @Muci3k @anwaro @Airwaves @Madeinchina @boradacz @upiorny @Robsenovsky @devillikeme @Twinkle @Mu_H @Theia @dajpandolara @pavaczek @p98 @BlackLadybug @pciem @mydailymemes @adamooo121 @PanKszysiu @xMrWywroteK @mich_al @Ponek @SmallCaracan @powalacz @reazer @DupaJasia_ @m_bielawski @meetom @Jakses @ashmedai @esqr @aro84 @
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@feelfree: wszystko wygląda super, jest tylko jeden mankament, który mnie denerwuje. Możecie dodać potwierdzenie usuwania komentarza lub wpisu? Już kilka razy mi się przypadkiem usunąłem swój komentarz kiedy nie trafiłem w opcję edytuj. Przy okazji jak edytuje się swój komentarz to traci on formatowanie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@feelfree: jak można prosić o przywrócenie oznaczenia plusowanego wpisu (zielone tło) albo np pogrubienie liczby. Wieczorem w trybie nocnym androida ledwo widzę czy dałem plusa czy nie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@feelfree:

- Powiadomienia "push" poprzez przechwycenie powiadomień oficjalnej aplikacji.

Możesz coś więcej o tym powiedzieć? Jeśli mamy zainstalowaną oficjalną apkę i OWM to OWM zamiast sprawdzać co 15 min po prostu przechwyci to powiadomienie z oficjalnej?

- @Kroguc napisał nowy wygląd aplikacji.

@Kroguc zajebista robota ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@feelfree: zajebista robota, u mnie wszystko hula elegancko. Jest wybór jakości w odtwarzaczu, i w końcu wszystkie zdjęcia da się powiększyć. Nic więcej chyba nie potrzeba.

Jakby białkowa miał minimum ogarnięcia to by ci zapłacił za to, żeby zrobić z twojej apki oficjalną.