Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Mirki z #modameska szykuję się na wymianę całej szafy. Znudziły mi się t-shirty i bluzy z kapturem bo z roku na rok starszy i w pewnym wieku nie wypada już biegać w glanach i bojówkach. Planuję zakup kilku par spodni, butów, koszul, dodatków. Mam na to dość duży budżet, więc chciałbym by były dobre gatunkowo i jakościowo. Polecili byście jakieś sklepy online by sobie je przejrzeć? Raczej luźne ubrania na codzień ale bardziej eleganckie - w pracy nikt nie wymaga dresscode.
  • 15
  • Odpowiedz
Planuję zakup kilku par spodni, butów, koszul, dodatków. Mam na to dość duży budżet, więc chciałbym by były dobre gatunkowo i jakościowo.


@ManamanaTuriruriru: "Dość duży budżet" to trochę słabe określenie ;) Dla jednego koszula za 100 PLN będzie już drogą koszulą, dla innego 400 PLN to normalna cena. Buty możesz kupić i za 300 i za 1200 i w obu przypadkach usłyszysz określenie że są tanie albo że są drogie.
Patrząc
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ManamanaTuriruriru: tak średnio, styl metala dawno za mną ale do jakiegoś normalnego ubierania dopiero się zabieram , bo na razie cokolwiek byle wygodnie a warta by się zacząć jakoś ładniej ubierać, ale na razie sporo zmian w życiu wiec powoli się wszystko ustala.
  • Odpowiedz