Wpis z mikrobloga

Koleś ma geny spierdoxa (niski wzrost, szybko wyłysiał, #!$%@? mało męski ryj, krzywe zęby)


@KZ_89: Nieprawda, jego zachowanie i umiejętność bycia typowym chadem i całe "aktorstwo" przy każdym jego filmiku robią go prawie aflą. Typowy cichy stulej by nie zdołał zdobyć takiego fejmu i widzów.
  • Odpowiedz
@KZ_89:

ma farta


To nie fart, tylko zwykła charyzma. Na Gimperze to doskonale widać, że możesz być przystojny w opór, ale jak jesteś #!$%@?, to ci to gówno da. Natomiast jeśli jesteś brzydki w #!$%@?, nagrywasz gierki i materiały dla gimbów, to mając gadane i pewność siebie, jesteś wygrywem. Koniec historii. Sam na studiach miałem takiego znajomego i aż za dobrze to znam.
  • Odpowiedz
Na Gimperze to doskonale widać, że możesz być przystojny w opór, ale jak jesteś #!$%@?, to ci to gówno da. Natomiast jeśli jesteś brzydki w #!$%@?, nagrywasz gierki i materiały dla gimbów, to mając gadane i pewność siebie, jesteś wygrywem.

@sil3nt: KEK XD
  • Odpowiedz
@DoDoLot: #!$%@?, to czym to się różni od tego, co napisałem? Gość wygląda jak gówno, nagrywa kontent, wprost kierowany do gimbów, a i tak może sobie wybierać w atencyjnych #!$%@? i loszkach, które też są jego fankami. Nie ma żadnego innego talentu i jedyne na czym to wszystko opiera, to na swoim #!$%@?.
  • Odpowiedz
@sil3nt: a to przepraszam, omylnie odczytałem Twój komentarz. Podsumowując, ten cały gimper bez fejmu dla loch jest nikim XD Różowe dla atencji lub pieniędzy są zdolne do wszystkiego, aż mi niedobrze się robi na samą myśl.
  • Odpowiedz