Wpis z mikrobloga

Witam! Wiem, że dość wcześnie, ale to dlatego, że za godzinkę wyjeżdzam ;) Jako kolejny odpada Californication, który zajmuje 3. miejsce (miał ponad 41% głosów)
Zaczynamy finał - zagłosuj na gorszy serial komediowy! Jako, że już nadeszła majówka - ja wyjeżdzam, więc ponownie zawieszam tag, ale tylko na tydzień! Po majówce ogłoszę wyniki wykreslanki
i od razu zaczniemy kolejną wykreślankę (moze z serialami typu horror). Oczywiście jeśli chcesz być wołany po majówce - kliknij w plusa lub też zaobserwuj tag --> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam! Wiem, że dość wcześnie, ale to dlatego, że za godzinkę wyjeżdza...

źródło: comment_CU0aB2M67ho49rm77ksvb1GbZmQc3xHq.jpg

Pobierz

Zagłosuj na gorszy serial!

  • Przyjaciele 59.8% (1326)
  • Chłopaki z Baraków 40.2% (892)

Oddanych głosów: 2218

  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SirSherwood: Ahhh ta świeżość kompozycji, brak ruchu kamery, autentyczność dialogów, jakość VHS z czasów gdy nie przejął ich jeszcze Netflix ()
Fanboje Friendsów macie tu 100$ i się odczepcie, a dla każdego co lubi nosić koszule w tribale

  • Odpowiedz
@pwone: @Promilus Mi się nie podoba bo jest nudny i przewidywalny.

- hej przyjacielu, pożycz mi pieniądze, bo ja nie pracuję i nie mam pieniedzy hahah
- ale już pożyczałem ci dużo pieniędzy
- wiem ale już ich nie mam, jestem takim zabawnym bohaterem co nic nie robi i nie ma pieniędzy, ty jesteś tym rozsądnym bohaterem wiec mi pożycz
- dobrze,
  • Odpowiedz