Wpis z mikrobloga

Witam! Wiem, że dość wcześnie, ale to dlatego, że za godzinkę wyjeżdzam ;) Jako kolejny odpada Californication, który zajmuje 3. miejsce (miał ponad 41% głosów)
Zaczynamy finał - zagłosuj na gorszy serial komediowy! Jako, że już nadeszła majówka - ja wyjeżdzam, więc ponownie zawieszam tag, ale tylko na tydzień! Po majówce ogłoszę wyniki wykreslanki
i od razu zaczniemy kolejną wykreślankę (moze z serialami typu horror). Oczywiście jeśli chcesz być wołany po majówce - kliknij w plusa lub też zaobserwuj tag --> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam! Wiem, że dość wcześnie, ale to dlatego, że za godzinkę wyjeżdza...

źródło: comment_CU0aB2M67ho49rm77ksvb1GbZmQc3xHq.jpg

Pobierz

Zagłosuj na gorszy serial!

  • Przyjaciele 59.8% (1325)
  • Chłopaki z Baraków 40.2% (892)

Oddanych głosów: 2217

  • 29
  • Odpowiedz
@Queltas: no shit. Większość moich znajomych oglądała jedynie friends i chłopaków. Jeśli ktoś tutaj kojarzy w ogóle himym czy big bang theory to gratki xD każdy głosuje na to co ogląda, a nie na to co lepsze.
  • Odpowiedz
@vomalio twoje środowisko i wciąż nie jest opinia wszystkich innych ludzi. Dlaczego? Bo dla przykładu z mojego środowiska to większość widziała chłopaków i friendsow, kilku Californication himym i tbbt. Osobiście słyszałem o kazdym, nie każdy oglądałem bo mnie be wciągnęły.

Ale taki argument jest denny bo wciąż za mało osób to jest

A dodatkowo, jeżeli widziałem serial A a nie widziałem serialu B to widocznie nie miał wystarczającej siły przebicia= nie jeśt
  • Odpowiedz
@oba-manigger:
Wykwintny w swojej prostocie humor przedstawiający perypetie bohaterów niższej klasy, jednak posiadających bardzo wiele cech z którymi widzowie mogą się utożsamiać kontra bezpłciowy serial pełny sucharów mogących rozśmieszyć co najwyżej twojego 50-letniego ojca, o ile miał szczęście nauczyć się angielskiego, a nie tylko ruskiego.
  • Odpowiedz
@oba-manigger: Super, ale daleko pewnie nie zajdą - bo w Polsce był mało popularny. A szkoda, bo ma wysokie oceny na zachodzie i jest bardzo dobry. Mimo to, praktycznie w ogóle nie leciał w polskiej tv. Dlatego staram się rozpropagować ten serial;)
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 13
@Flypho A ja nie rozumiem tych, którym Przyjaciele się nie podobają. Przecież ten serial jest genialny. Podobał mi się jak miałem lat 20, podoba mi się jak mam 30. Mam nadzieję, że jak będę 50. letnim ojcem nadal będzie mi się podobał. A, i nie muszę znać angielskiego, bo jest polska wersja językowa ( ͡º ͜ʖ͡º) Chłopaki z baraków też są fajne, ale jednak Przyjaciele lepsi.
  • Odpowiedz