Wpis z mikrobloga

Według ocen na filmwebie nowy film Marvela przebija pod względem aktorskim, zdjęciowym,rezyserskim, scenariuszowym itd. takie filmy jak Skazani na Shawshank, Ojciec Chrzestny, dwunastu gniewnych ludzi, lot nad kukułczym gniazdem i tym podobne arcydzieła kina światowego.

Jeśli jesteś kinomanem z zamiłowania jak ja i nie zgadzasz się na takie opluwanie klasyków, wystaw ocenę 1/10 Avengers Infiniti War na filwebie.
Musimy walczyć z idiokracją, bo zbliża się szybciej niż przypuszczaliśmy..

#avengers #film #recenzja #oswiadczenie #filmy #ratowaniepoziomu
  • 172
  • Odpowiedz
@korporacion poniekąd się zgadzam, wiem, że jesteś wkurzony, też lubię kino. Ba, wspomniany przez Ciebie film, Dwunastu Gniewnych Ludzi to chyba mój numer jeden. Ale bojkot nic nie da, większość ludzi patrzy na akcje i wybuchy, i nie zagłębia się w głębsze aspekty.
  • Odpowiedz
  • 59
@korporacion poczekaj aż film pojawi się w sieci, wtedy ocena spadnie, bo obejrzą go ludzie którzy nie zapłacili kilkudziesięciu złotych i nie będą sobie na siłę wmawiać że to arcydzieło( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@incar: o tym nie pomyślałem. Faktycznie przecież do kina na takie gówna idą wyłącznie fani. Taka wysoka ocena sprowokuje kinomanów do sprawdzenia tego filmu. Zasadą z torrenty zobaczą, że to kolejne gówno spod stajni Marvela i polecą jedynki.
Genialne
  • Odpowiedz
@korporacion pytanie tylko co definiuje dobry film. To ze grupka "znawców kina" powie że to dobry film czy to że ludziom się zwyczajnie podoba. Czy Ojciec Chrzestny, dla mnie arcydzieło, byłby uznany za film wybitny gdyby nie podobał się masie ludzi? Chyba nie ;)
  • Odpowiedz
@korporacion: Zaraz to się zmieni. Na filmwebie od lat spuszczają się nad starymi (przyznaję, że dobrymi) filmami, plując jadem na nowe produkcje. Kiedyś po niezłym filmie czytałam komentarze, ale przestałam, bo często wylewali gnój za głupoty. Oczywiście klasyki się nie tyka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@korporacion: nie wiem jak to dokładnie działa, ale w klasyfikacji do top bierze się pod uwagę multum czynników (poza ocena i liczbą głosów). Jak teraz popatrzysz to Infinite War ma chyba 8,7 wiec powinno byc razem ze Skazani na Shawshank na pierwszym miejscu, a jest daleko poza pierwszą setką. Ludzie filmwebu nie są głupi :)
  • Odpowiedz