Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Czy znajdzie się tu ktokolwiek kto poda przykład REALNEGO ZASTOSOWANIA BITCOINA, ALBO JEGO BLOCKCHAINA, GDZIE NIE MOŻNA UŻYĆ NICZEGO INNEGO, CZYLI INNYCH KRYPTOWALUT I FIATÓW?

Próbuje bezskutecznie uzyskać jakiś przykład od waszego ulubionego Mirka na tagu bitcoin, czyli @cyberpunkbtc. Niestety facet albo nie umie czytać ze zrozumieniem (uczą tego chyba w podstawówce), albo myślał, że się odczepię jak poda mi oczywiste przykłady. Sam pytał o to samo tylko w kwestii IOTY, więc odbiłem piłeczkę.  Po nieudanych próbach zwodzenia, standardowo stwierdził, że jestem Janusz i ze mną dyskutował nie będzie.

Pisanie o tym, że btc najlepszy, a reszta to shity możecie sobie darować, dopóki z jakąś inną kryprowalutą można zrobić to samo. Pokażcie w czym Bitcoin jest tak wyjątkowy, poza tym, że jest najbardziej popularny i powstał jako pierwszy.

Argument, że Bitcoin jest najbardziej zdecentralizowany, też nie jest przekonujący. Zobaczcie ile ludzi na świecie ma w dupie czy coś jest zdecentralizowane. Tak samo wiele osób ma w dupie czy jakaś instytucja lub firma zbiera dane na ich tamat. Decentralizacja nie interesuje ludzi bogatych, tylko wysokie możliwości spekulacyjne na bitcoinie.

Nie zrozumcie mnie źle, też wierzę, że Bitcoin będzie wart kiedyś milion dolców (ten albo inny). Chcę tylko przykładu zastosowania bitcoina, na zasadach jakie ustalił @cyberpunkbtc wobec przykładu zastosowania dla IOTY. Jak tylko ktoś mu dawał przykład to odrzucał go, argumentując, że można do tego wykorzystać inną krypowalutę albo nawet fiaty. Taki z niego hipokryta.

#bitcoin #kryptowaluty #iota
  • 152
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy znajdzie się tu ktokolwiek kto poda przykład REALNEGO ZASTOSOWANIA BITCOINA, ALBO JEGO BLOCKCHAINA, GDZIE NIE MOŻNA UŻYĆ NICZEGO INNEGO, CZYLI INNYCH KRYPTOWALUT I FIATÓW?


@Luszian: narazie ustaliliśmy, że twoje pytanie jest bez sensu. Zawsze możesz płacić fiatami albo visa albo paypalem albo krypto albo ziemniakiem. Co z tego? Do tego się sprowadza twoje mądre pytanie. Zadaj lepsze jakieś, bo to jest nonsensowne i już nudne.
  • Odpowiedz
Ogólnie to życzę udanego piątku, nie ma sensu ta dyskusja dalej, kto mądry to poczyta i sam wyciągnie wnioski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@skiter: K---a jaki z Ciebie dzban. Szkoda strzepic ryja. Drewna zlota czy przenicy nie schowasz, zawsze ktos bedzie mogl Ci to zabrac,a seed z glowy nie
@Luszian: Tak zgadzam sie mozesz zrobic to przy bch tylko zobacz ile osob ma pelny wezel w bch czy innych shitach to jest wlasnie ta roznica.
W BTC masz 11k ludzi z calego swiata pilnujacych zeby wszystko sie zgadzalo.
Masz nawet BTC
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kapibar: Wiem, że jest bez sensu ;) Powiedz to cyberpunkowi, który oczekiwał takiej odpowiedzi względem IOTY, chwaląc się zawsze, że nikt mu nie jest w stanie podać takiego przykładu. Każdy przykład wyśmiewał i mówił, że można zastosować inną kryptowalutę albo fiata. Teraz wiesz o co mi chodzi?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kooliber: Spokojnie, ja wiem, jak btc jest rozwinięte, jaki ogrom ludzi za nim stoi. Nie chodziło w moim wpisie, żeby pokazać jaki Bitcoin jest słaby czy coś w tym rodzaju. Też jestem w grupie osób, które twierdzą, że kiedyś może osiągnąć milion dolarów za 1.
  • Odpowiedz
@Luszian: C---a tam moga. Jak by mogli to dawno by to zrobili. Jesli nie jestes debilem to BTC jest 100% anonimowe.
Wiekszosc ludzi co sie pucuje do anonimowosci ma podane w kazdym swoim podpisie adres btc do datkow...
  • Odpowiedz
@kooliber: ale co mi z seed, jak musze liczyc jakies hasze recznie zeby wydac jakies wirtualne monety, ktore w sumie kazdy ma w dupie, jak nie ma pradu to kazdy bedzie szukac jedzenia/wody a nie jakies wirtualne btc.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kooliber: Jestem leniwy, więc nie chce mi się kombinować żeby kupować coś poza giełdą, aby utrzymać anonimowość. Poza tym kasa, którą inwestuje z przestępstwa nie pochodzi, narkotyków nigdzie nie kupuję, p---o nie oglądam itp., dlatego w dupie mam anonimowość ;)

I nie sram się do wszystkich, tylko do jedngo.
  • Odpowiedz
@skiter: Dobra dziecko poswiece chwile swojego cennego czasu i Ci cos wytlumacze.

jak nie ma pradu

Nigdy nie bedzie takiej sytuacji rozumiesz,
Czy podczas wojny nie bedzie wiatru?
Rzeki przestana plynac?
Slonce przestanie swiecic?
  • Odpowiedz