Wpis z mikrobloga

Anihilacja - głupszego filmu dawno nie oglądałem, a oglądałem tylko ze względu na Panią Natalię.

Myślałem że będzie jakieś inteligentne nawiązanie do raka lub tego że stanowimy całość, albo nie przezwyciężymy natury, a tu kupa. Film klasy B.

#netflix #annihilation #film
  • 12
  • Odpowiedz
@kopalina: no muszę przyznać, że #!$%@? logiki było w tym filmie siermiężne, a im bliżej finiszu tym mniej w tym wszystkim sensu i logicznego pomysłu. Więc zakończenie z braku czegoś mądrego jest głupie i udające tak głębokie, że aż niezrozumiałe.
  • Odpowiedz
@vind: Gdyby określono ten film jako surrealistyczny to ok, wiedziałbym żeby omijać szerokim łukiem bo to ewidentnie nie mój klimat, ale człowiek zasiada do sci-fi, a dostaje takie coś :(
  • Odpowiedz
@mitholo: Wielokrotnie sprawdzałem na IMDB i Filmwebie i nie zawsze ocena i opinie pokrywały się z moim upodobaniem. Nad takim Arrivalem ludzie się zachwycają, a dla mnie gówno podobnego sortu co Anihilacja...
  • Odpowiedz
@mitholo: Z ciekawości. Nie wiedziałem, że jest marny, przed obejrzeniem. Ponadto ma pozytywy, moim zdaniem na przykład scenografia jest bardzo okej. Początek nie zapowiadał, że film będzie kiepski fabularnie.
Oglądałem ten film 3,5 godziny, a nie trwa nawet dwóch.
  • Odpowiedz
@kopalina: @vind: @RPG-7:
Żeby było jasne - nie mam frajdy, żeby swoimi komentarzami sprawiać komukolwiek przykrość. Każdy z nas jest inny, ma własne, indywidualne doświadczenia i geny, a także wynikającą z tego osobistą wrażliwość.
Stąd nasz odbiór rzeczywistości - w tym tego filmu - może być różny.

Zanim obejrzę jakiś nowy film, szukam o nim informacji. I decyduję - warto czy nie.
  • Odpowiedz
  • 1
@mitholo są filmy i seriale, które mimo tandety obejrzałem z przyjemnością (american vandal, skrajnie głupie xD), są filmy z najwyższej półki, które mnie nudziły (Se7en). Niektóre to juz pośród większości ludzi wywołują skrajne emocje - np. The end of the fucking World - wiele osób oglądało z wielką przyjemnością, równie wiele tak bardzo odrażały przerysowane i celowo płytkie charaktery bohaterów, że dziwili się, że ktokolwiek to ogląda.
Widziałem oceny, ktoś mu
  • Odpowiedz